Eskişehirspor’da yarın oynanacak Elazığspor karşılaşmasında Bartu Göçmen ve Tolga Yakut forma giyemeyecek. Geçen hafta oynanan Belediye Kütahyaspor karşılaşmasında gördüğü çift sarı kart ile oyundan atılan ve kırmızı kart gören Bartu ile gördüğü sarı kart ile cezalı duruma düşen Tolga Yakut yarın forma giyemeyecekler. Bu ikili Es Es’in ilk yarıdaki son deplasmanında takımlarını yalnız bırakacak.

Taraftar olmayacak Taraftar olmayacak

Eren dönüyor

Belediye Kütahyaspor karşılaşmasında kart cezası nedeniyle forma giyemeyen Eren Altıntaş, yarın oynanacak Elazığspor karşılaşmasında forma giyebilecek. Kırmızı Siyahlılarda cezası biten genç futbolcu yarın Teknik Direktör Emre Özbayer’in şans vermesi durumunda sahaya ilk 11’de çıkacak.

Kaptan savunmaya

Eskişehirspor’da Teknik Direktör Emre Özbayer yarın oynanacak Elazığspor karşılaşmasında savunma hattında değişikliklere gidecek. Son oynanan Belediye Kütahya karşılaşmasında savunmanın verdiği zafiyetlerden şikayetçi olan Emre Hoca, Elazığspor karşılaşmasında kaptan Onur Bayramoğlu’na şans vermesi bekleniyor. Ayrıca Bartu’nun cezalı olması ve Utku’nun da sakat olmasından dolayı savunmanın sağında yaşanan boşlukta teknik ekibi düşündürüyor.