Türkiye Liselerarası Kros Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Özel Şehir Koleji öğrencileri, Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.

Gözden kaçırmayın

İkinci Kadir Şeker olayında ilk duruşma İkinci Kadir Şeker olayında ilk duruşma

Türkiye Liselerarası Kros Şampiyonasında Eskişehir’i temsil eden ve Türkiye Şampiyonu olarak Eskişehir’e kupayı kazandıran Özel Şehir Koleji öğrencileri, Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.

Şehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Baha Bakır, Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Hocaoğlu ve Genel Müdür Hakan Gediktaş, antrenörler ile birlikte ziyarete katılan şampiyon sporcular Ayça Fidanoğlu, Bade Fidanoğlu, Selen Canlı ve  Elif Naz Köseoğlu kazandıkları şampiyonluk kupasını Vali Erol Ayyıldız’a taktim etti. Şehir koleji Yönetim Kurulu Başkanı Baha Bakır, zorlu bir mücadeleden sonra Türkiye Şampiyonluğunu Eskişehir’e kazandırdıkları için mutlu olduklarını belirterek hedeflerinin Slovakya’da yapılacak Dünya Şampiyonluğu olduğunu söyledi. Vali Erol Ayyıldız da şampiyon sporcuları kutladı. Ayyıldız, onların yetişmesinde katkıları olan ailelerine, antrenörlerineve okul yöneticilerine teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.