Şampiyon Haberleri

şampiyon haberleri ve güncel şampiyon gelişmeleri, şampiyon ile ilgili tüm video, şampiyon fotoğrafları ve şampiyon haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİRSPOR

U11 Academy Cup Turnuvası'na katılan Eskişehirspor Altyapı Takımı, Antalya'da kupa sevinci yaşadı.

ESKİŞEHİRSPOR

Eskişehirspor’un başarılı savunma oyuncusu Erdin Üzer oynanacak Karadeniz Ereğli karşılaşması öncesi ve kalan son 5 maçla alakalı açıklamalarda bulundu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de yaşayan milli sporcu Şamil Ömer Çalhan, muaythaide kazandığı Avrupa ikinciliğinin ardından dövüşmeyi bırakarak, kendisini yeni şampiyonlar yetiştirmeye adadı.

ESKİŞEHİRSPOR

Eskişehirspor’un golcü futbolcularından birisi olan Sergen Şakirler Sincan maçının ardından yaşanan gelişmelerden sonra sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

SPOR

Eskişehirli vücut geliştirme sporcusu Yiğit Mutlu Karadağlı'nın hedefinde, mayıs ayında İspanya’nın Barselona kentinde yapılacak olan şampiyona var.

ESKİŞEHİR

Türkiye Liselerarası Kros Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Özel Şehir Koleji öğrencileri, Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de meydana gelen trafik kazasında ölenlerin, Afyonkarahir’da düzenlenen tekvando şampiyonasına gittikleri öğrenildi.

ESKİŞEHİR

Tüketici Hakem Heyetlerine yapılan başvuruları değerlendiren TÜKDES Genel Başkanı Süleyman Bakal, “Perakende sektöründen gelen şikâyetler giderek artıyor” dedi.

SPOR

Abu Dabi Grand Prix’sini ilk sırada tamamlayan Red Bull Racing'in Hollandalı pilotu Max Verstappen sezonu şampiyon tamamladı.

ESKİŞEHİR

 Ataç, “Çevremizin ve doğanın değerini daha iyi bilmeliyiz. Havamıza, toprağımıza, suyumuza sizlerin sahip çıkması çok önemli” dedi.

SPOR

Eskişehir’de hazırlıklarını tamamlayıp kemer maçına çıkacak olan kick boks sporcusu Yusuf Açık, Türkiye’yi temsilen Ukrayna’ya gidiyor.

SPOR

Romanya’nın başkenti Bükreş’te Eskişehirli iki sporcu Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nda birinciliği, bir sporcu ise üçüncülüğü elde etti.