Her yıl binlerce hanenin sofrasının vazgeçilmezi olan Halk Pide, uygun fiyatı ve lezzeti ile bu yıl da Eskişehirlilerin sofralarında yerini alacak.

Gözden kaçırmayın

Eskişehir’de yılın ilk çeyreğinde bin 573 daireye yapı ruhsatı verildi Eskişehir’de yılın ilk çeyreğinde bin 573 daireye yapı ruhsatı verildi

Her yıl binlerce hanenin sofrasının vazgeçilmezi olan Halk Pide, uygun fiyatı ve lezzeti ile bu yıl da Eskişehirlilerin sofralarında yerini alacak. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi,280 gramlık ramazan pidesinin fiyatını 2 lira 50 kuruş olarak belirledi.

ramazan-pidesi-halk-ekmek-2

Artan maliyetlere rağmen vatandaşların alım gücünü dikkate alan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek, açıklanan rakamlara göre Türkiye’nin en uygun fiyatlı pidesini tüm Eskişehirlilere ulaştırmak için53 büfedeHalk Pide satışı yapacak.

Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek, hijyenik ortamda üretilen pideleri bu Ramazan ayında da uygun fiyattan Eskişehirliler ile buluşturmaya başlayacak.Gerek pandemi süreci, gerek içerisinde bulunduğumuz ekonomik kriz nedeniyle vatandaşların alım gücünün düştüğünün altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, bu sebeple Halk Ekmek Tesislerinde üretilen Ramazan pidesini, vatandaşlara en uygun fiyattan ulaştıracaklarını belirtti. 53 büfeden Halk Pide'nin binlerce vatandaşa ulaşacağını ifade eden Başkan Büyükerşen, Ramazan Ayı boyunca haftanın 6 günü sağlıklı ve lezzetli pideyi vatandaşlarla buluşturacaklarını belirterek, tüm İslam alemine Ramazan ayının sağlık, huzur ve bereket getirmesini diledi.