Prof. Dr. Nabi Avcı, “Ben şahsen bugüne kadar yapılması gereken Eskişehirspor ile ilgili kendimce yapabileceğim her şeyi yaptım” şeklinde konuştu.

Gözden kaçırmayın

Es Es farklı mağlup Es Es farklı mağlup

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehirspor’un mevcut durumu ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Ben şahsen bugüne kadar yapılması gereken Eskişehirspor ile ilgili kendimce yapabileceğim her şeyi yaptım” şeklinde konuştu.

AK Parti Eskişehir İl Teşkilatı binasında gerçekleştirilen basın toplantısına AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı ve Prof. Dr. Emine Nur Günay ile AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan katıldı. Eskişehirspor ile ilgili açıklama yapan Milletvekili Nabi Avcı, “Ben şahsen bugüne kadar yapılması gereken Eskişehirspor ile ilgili kendimce yapabileceğim her şeyi yaptım. Ne zamana kadar.  Binali Yıldırım Bey Başbakan iken Eskişehir’e geldi ve burada Ticaret Odası Başkanının da katıldığı bir toplantı yaptı. O toplantıda yaptığı konuşmada Eskişehirspor’u bir arkadaşımıza emanet etti. Sonra akşam bir toplantı yapıldı, o toplantıya ben katıldım, o zamanki il başkanı Dündar Ünlü katıldı, o zamanki kulüp başkanı Sinan Özeçoğlu katıldı. Orada Binali Bey bundan sonra Eskişehirspor’un işlerini kime emanet ettiğini kulüp başkanına söyledi. Dündar Ünlü de il başkanıydı.  O toplantıda da vardı sorun o toplantıda ne konuşuldu diye. Bizim siyaset kültürümüzde her hangi bir konu herhangi bir arkadaşımıza zimmetlendiği zaman artık onun işine karışılmaz. O tarihten itibaren de Eskişehirspor ile ilgili bizim üzerimize düşebilecek şeyler konusunda bu arkadaşımıza yönlendirildi” dedi.