GÜNAY VE HAKEMİ GEÇEMEDİK..

Şükrü Oytan Şükrü Oytan

Maçın kahramanı belalımız kaleciGünay’dı.

İki yıl önce Seran TOKAT’ın yönettiği maçta Göztepe kalesini korurken Semih’in penaltısını kurtarmış bir tokatta ondan yemiştik.Aynı se3zon Play Of nfinalinde uzatma penaltılarında kurtarışları ile bizi SüperLigden etmiş Göztepe’yi çıkarmıştı.Pazar günü yine rakibimizdi  yine sahnedeydi kurtarışları ile üç puanımızı engelledi.

 26 dakikada İbrahim Halil’in  43 de Jessi’nin 81 de yine Jessi’nin vuruşunu tokatlayıp direkten dönen 88 de Jessi’nin kafa vuruşunda  % 100 sözcüğünün  hafif kalacağı  dört pozisyona geçit vermeyen  Günay maçın sko0runu tayin etti.Gerçi Günay’ı kahraman yapan İbrahim Halil ve Jessi’ydi.İbrahim Halil  bu bonkörlüğü ve bereksizliği ile prim kayıp eder.Furgan gibi kulübeye girerse  suçlu aramasın.

AHH BERKAY..

İki haftada 4 puana mal oldun.Denizli mçındaki gereksiz geri pas ve bu maçta yaptırdığın penaltı tam 4 puana mal oldu.ŞOW sırtı dönük hava topuna çıkmış topla buluşup kendine pozisyon yaratması çok zor,bırak adamı ne yapacaksa yapsın neden itiyorsun.?Hakem zaten 50 dakikada Oğulcan’ın  aut çizgisi yakınında penaltı kokan pozisyonuna çalamamanın ezikliğini yaşarken fırsat arıyordu,sen bu fırsatı verdin ..Kaleci Günay’dan sonra hakem Burak ŞEKER sahne aşdı.

MAÇ

Eskişehirspor her hafta üzerine koyarak ağır da olsa tırmanışta.

Daha iyi op oynuyoruz orta saha oturdu pas trafiğini

iyi idare ediyor,daha fazla pas yapma isteği oluşmuş, topa sahip olunca savunmadan ve orta sahadan hücumda adam kaçırabiliyoruz.İstekli ve bu isteği maça yansıtan,daha soğukkanlı takım oyunu oynuyoruz.İbrahim Halil Sissako-Jessi-Milikoviç gibi usta ayakları iyi okumalı.

ÇAPA maç sonrası”- son haftalarda oldukça güzel performans ortaya koyduk-bu maçta beklentinin üzerinde oynadık”- derken doğruları söyledi..

Sonuçta ligde iddaalı vge sahasında oynadığımız bir takımdan alınan bir puan başarıdr.

Bir sıfırdan büyüktür..

Bu hafta Ümit ÖZAT’lı Adana demirspor’u konuk edeceğiz.

Asker”-Memlekete selam nöbete devam”- diyor..

Biz de ”-Üç puana devam. taraftara selam”- diyoruz.

EN SON EKLENEN HABERLER

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Araştırma Görevlisi alacak

İstinye Üniversitesi 38 Akademik Personel alacak.

Milli Eğitim Bakanlığı 19.940 Sözleşmeli Öğretmen alacak.

Fırat Üniversitesi 112 Sözleşmeli Sağlık Personeli alacak.

Sağlık Bakanlığı uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı istihdam ilanı yayınladı.

Altınbaş Üniversitesi  çeşitli fakülte ve programlarda görevlendirilmek üzere 21 Öğretim Üyesi alacak. ...

Yukarı Çık