Eskişehirspor Pazar günü deplasmanda oynayacağı Amasyaspor maçına galibiyet parolası ile hazırlanıyor. Ligde üst üste 2 maç kazanan Şimşekler seriyi 3 maça çıkartmak istiyor.

RAHATLAMAK İSTİYORLAR

Ligde alınan üst üste zaferler ile düşme hattının bir tık üstüne çıkan Eskişehirspor, galibiyet serisini 3 maça çıkartarak rahatlamak istiyor. Düşme hattındaki en yakın rakiplerinden birisi olan Amasyaspor deplasmanına çıkacak olan Şimşekler bu maçtan da puan yada puanlar almayı hedefliyor.

UYARILARDA BULUNUYOR

Amasyaspor karşılaşmasına galibiyet parolası ile hazırlanan Kırmızı Siyahlı ekip çalışmalarını Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde sürdürüyor. 3 puana odaklanan ve galibiyete kenetlenen Eskişehirspor’da Teknik Direktör Emre Özbayer yapılan antrenmanlarda sık sık futbolculara uyarılarda bulunuyor.

KAZANMALIYIZ

Alınan 2 galibiyetin ardından rehavete kapılmamaları gerektiğini ve maç maç düşünerek sadece puana odaklanmaları gerektiğini belirten Özbayer “Biz her maça ayrı bir motive ile hazırlanıyoruz. Ligde oynadığımız her maç bizim için final gibi maçlar. Biz sadece kazanmak için sahaya çıkıyoruz” dedi.

ÇİFT ANTRENMAN

Skoru bil formayı kap Skoru bil formayı kap

Eskişehirspor Amasyaspor karşılaşmasının hazırlıklarına dün yaptığı çift antrenmanla devam etti. Sabah saatlerinde yapılan antrenmanda istasyon ve dar alan çalışması gerçekleştiren Es Es, akşam antrenmanında ise taktik çalışması gerçekleştirdi. Şimşekler hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla devam edecek.