Eskişehirspor’un büyük kaptanı Sezgin Coşkun, Nazilli Belediyespor karşılaşmasıyla futbolculuk kariyerini noktalayarak jübile yaptı.

Eskişehirspor’da 3 futbolcu ile profesyonel sözleşme imzalandı Eskişehirspor’da 3 futbolcu ile profesyonel sözleşme imzalandı

Eskişehirspor’un büyük kaptanı Sezgin Coşkun, Nazilli Belediyespor karşılaşmasıyla futbolculuk kariyerini noktalayarak jübile yaptı. Coşkun, maç sonu konuşmasında “ İyi ki varsınız iyi ki Eskişehirsporluyum” dedi.

İyi ki Eskişehirsporluyum
Sezgin Coşkun, ilk kez 2007 yılında giydiği siyah kırmızılı formayla, 13 sezonun ardından çıktığı 277. maçtan sonra şanlı formaya vedası sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ne yazacağımı ne söyleyeceğimi bilemiyorum yazıp yazıp siliyorum. Değişik duygular hissettiğim bir günü maça gelerek, arayarak, mesaj atarak benim için unutulmaz bir gün haline dönüştüren herkese sonsuz teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız iyi ki Eskişehirsporluyum. Futbola başladığım günden bugüne kadar bende emeği olan bütün hocalarıma, takım arkadaşlarıma, kulüp çalışanlarına da ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bir duanın kabul oluşuyla başlayan ve bugün biten 13 sezonluk bu maceramda ilk günden bugüne kadar desteklerini ve sevgilerini gösteren büyük Eskişehirspor camiasına varsa hakkım helal olsun. Siz sürekli benden razı olduğunuzu yazdınız söylediniz, bende sizden razıyım” açıklamasında bulundu.