İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, Pazar günü Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat Ve Kongre Merkezinde İYİ Parti’nin 2. Olağan İl Kongremizi gerçekleştireceklerini söyledi.

Dehşete düşüren kaza güvenlik kameralarına yansıdı (VİDEO HABER) Dehşete düşüren kaza güvenlik kameralarına yansıdı (VİDEO HABER)

İYİ Parti’nin, Türk Siyasetinde tüm dengeleri değiştirdiğini vurgulayan Ektaş,‘‘ Siyasetin merkezinde halkımızın özlem duyduğu çekim gücünü  oluşturmuştur. İYİ Partinin siyaset sahnesinde yer almasıyla, AK Parti ilk defa meclis salt çoğunluğunu kaybetmiş, yerel seçimlerde Ülkemizin kalbi ve can damarları olan tüm Büyükşehirler Millet İttifakı Belediye Başkanlarıyla tanışmıştır. İnsanımızın; gözlerinde ışık, dudaklarında tebessüm, sesinde neşeyle ve gelecek kaygısı olmadan yaşamak hakkı vardır. İlke ve değerlerimiz ışığında, Milletimize hizmet etmek, Ülkemizi refah ve mutluluk Devleti haline getirmek idealimizdir.   Bunu gerçekleştirmek için iktidar olmamız gerektiğini biliyoruz. Önümüzde çetin bir yol var.  Olanaksız olarak ifade edilen onca işi başardık, iktidar olmayı da başaracağız. Bunun için tek bir şeye ihtiyacımız olduğunu biliyoruz çalışmak. Azim ve kararlılıkla çalışıyoruz. Bu hafta sonu Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat Ve Kongre Merkezinde Pazar Günü 2. Olağan İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongremiz saat 10.30’da başlayacak. İYİ Parti İktidarına giden yol taşlarını döşeyecek olan demokrasi şölenine halkımızı davet ediyoruz’’ şeklinde konuştu.