CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı ziyaret etti.

Şehrin göbeğinde yol kesip kadın sürücüyü vurdu Şehrin göbeğinde yol kesip kadın sürücüyü vurdu

Ziyaretlere CHP Parti Meclis Üyesi Prof. Dr. Gaye Usluer ile CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel de eşlik etti.  Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Başkan Kurt, Erol, Usluer ve Taşel güncel siyasetten Odunpazarı’na birçok konuda sohbet etti.  Eskişehir’i ve Odunpazarı’nı çok beğendiğini söyleyen Gürsel Erol, Başkan Kurt’u Odunpazarı’nda hayata geçirdiği çalışmalardan dolayı tebrik etti. Odunpazarı Belediyesi’nin çalışmalarını takip ettiğini belirten Erol, “Başkan Kazım Kurt, Odunpazarı’nda birbirinden güzel ve faydalı çalışmaları hayata geçirdi. Kendisini kutluyorum ve Odunpazarı Halkı adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi.  Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kazım Kurt, “Sayın Erol ile birçok konuda sohbet ettik. Ziyareti için kendisine teşekkür ediyorum. Odunpazarı’nda sosyal demokrat, halkçı ve katılımcı belediyecilik anlayışımız ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Odunpazarı’nı kültürün, sanatın, bilimin ve demokrasinin merkezi yapacağız” dedi.

‘BAŞARI HİKAYESİNE İMZA ATMIŞ’

Ardından Erol, Başkan Ataç’ı ziyaret etti. Buluşmada, Milletvekili Erol ve Başkan Ataç, ülke gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretin ardından bir değerlendirmede bulunan Milletvekili Erol, “Ahmet Başkanımıza bir nezaket ziyareti gerçekleştirdim. Ahmet Başkanımız, hayata geçirdiği projelerle ve gerçekleştirdiği çalışmalarla Tepebaşı bölgesinde bir başarı hikayesine imza atmış. Cumhuriyet Halk Partili bir milletvekili olarak kendisine başarılı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim” dedi. Başkan Ataç ise, “Sevgili vekilimle olan dostluğumuz çok eskiye dayanır. Gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden ötürü kendisine teşekkür ederim. Vekilimizin Elazığ’daki başarıları da her yerde dile getiriliyor. Zor bir bölgede başarıyı yakalamış olması hakikaten partimiz adına çok sevindirici bir durum. Kendisine kapılarımız sonuna kadar açıktır ve kendisini ağırlamaktan kıvanç duyuyoruz” ifadelerini kullandı. Ziyaret, Başkan Ataç’ın Erol’a “Eskişehir: Kökleri Derinde Yepyeni Bir Şehir” adlı kitabı hediye etmesi ve günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.