SIKINTI YAŞAMAYACAKSINIZ
İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu Eskişehirspor Tesislerinde futbolcularla bir araya geldi. Hatipoğlu yaptığı konulmada “Ben arkanızdayım. Bu sene para pul sıkıntısı yaşanmayacak. 1 Ekim’de başlayacak lig. Bizde maçlarınıza gelip yanınızda olacağız Bizlerden bir ihtiyacınız varsa hemen yardımcı olalım” dedi.

nebi-bey-eskişehirspor2-3

ES ES’İ KURTARACAĞIZ
İYİ Parti Milletvekili Nebi Hatipoğlu “Çok heyecanlıyız. Bu sene Eskişehirspor’un muhakkak şampiyon olmasını istiyoruz. Amatörden kurtularak yeniden profesyonel yapacağız. Bu dönemde yağacağımız projelerle milletvekili arkadaşlarımızla ve belediyelerimiz destek olursa Eskişehirspor’u düştüğü bataklıktan kurtaracağız.

YANLARINDA OLACAĞIZ
Biz yönetimin arkasındayız. 1 Ekim’de maçlar başlayacak. Bizde takip edip maddi manevi destek olacağız. Takımı eskiden olduğu gibi yeniden profesyonel liglere çıkartacağız. Sonra yavaş yavaş Süper Lig yolculuğuna başlayacağız. Takım top başı yaptı. Şehir dışındaydım. Gelip bir ziyaret etmek istedim.

2008-2009 SEZONUNDAKİ HEYECANI YAŞIYORUM
Çok olumlu bir hava var. Futbolcuların yüzündeki havadan anlıyorum: Futbolcularda şunu biliyor. Bu ligin en iyi futbolcuları alındı. Hocamızda bu ligde tecrübeli yönetimde işin başında. Bizde gelip gideceğiz ve takımı şampiyon yapacağız. Ben 2008-2009’daki heyecanı tekrar yaşıyorum. Bu yüzden her zaman yanlarında olacağım.

nebi-bey-eskişehirspor3

TOP ARTIK YILMAZ HOCADA
Ben Ak Parti Milletvekili ve eski bakanımız Ayşen hanımla düşündüğümüz proje hakkında görüştük. Şirketleşme konusunda araştırmalar yapıyoruz. Bu konuda bu hafta CHP Milletvekili arkadaşlarımızla da görüşeceğim. Sonra top artık Yılmaz hocamda. Yılmaz hocam bu şirketleşmenin sonucunda Eskişehirspor’a katkı sağlayacak proje için söz verdi.

KİM ESKİŞEHİRSPOR’LU GÖRECEĞİZ
Şirketleşin gelin içine tarlaları koyun ben imara açacağım dedi. Benim kendime de başkana da söyledi. O konuda bizi kıracağını düşünmüyorum. Ak Parti ve CHP Meclis üyeleri bir araya gelecek. Oy çokluğu ile değil. Oy birliği ile Eskişehirspor’a bu destekleri vereceklerdir. Siyasal söylemleri bir kenara bırakmak gerekiyor. Ak Parti, CHP, MHP’liymiş bunları bir kenara bırakıp herkes Eskişehirspor için elini taşın altına sokacak. Bakalım o zaman Eskişehirspor’a kim destek olacak göreceğiz.

BAŞKA ÇAREMİZ YOK
Bugün itibari ile Eskişehirspor’un 300 Milyon borcu var. Ne bu yönetim ne başka bir yönetim gelip bu borcu kapatması mümkün değil. Bizim kaynak yaratıp Eskişehirspor’u bu borçlarından kurtulup buraya da bir sermaye koyup bu borçları temizlememiz lazım. Buda siyasilerin ve belediye başkanlarının elinde. Başka çaremiz yok” dedi.