Nebi Hatipoğlu, kent merkezi ve ilçelerdeki ziyaretlerini sürdürüyor. Eskişehir’deki Malatyalılar Derneğini ziyaret eden Nebi Hatipoğlu, burada Eskişehir’de yaşayan Malatyalılarla bir araya geldi. Hatipoğlu, 6 Şubat tarihinde meydana gelen büyük deprem felaketinde Malatya’da da büyük yıkım yaşandığını ifade ederek, yaralananlar için geçmiş olsun, hayatını kaybedenler için de başsağlığı dileklerinde bulundu.

Malatyalılar Derneği ziyareti

Daha sonra Han ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen Hatipoğlu, esnaf ziyaretinde de bulunarak sorunlarını dinledi. İktidara geldiklerinde esnafların sıkıntılarıyla yakından ilgileneceklerini belirten Hatipoğlu, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı ile de bir süre sohbet etti. Hatipoğlu’nun Han ziyaretinde İYİ Parti İl Başkanı Emine Edizgil de eşlik etti.

Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı ile

Han ziyaretinden sonra Çifteler ilçesine giden Nebi Hatipoğlu, burada da esnaf ziyaretinde bulundu, vatandaşlarla iftar yemeğinde bir araya geldi. İftarda katılımcılara hitap eden Hatipoğlu, milletvekili seçildiği taktirde yapacaklarını anlattı.