Yılmaz büyükerşen Haberleri

yılmaz büyükerşen haberleri ve güncel yılmaz büyükerşen gelişmeleri, yılmaz büyükerşen ile ilgili tüm video, yılmaz büyükerşen fotoğrafları ve yılmaz büyükerşen haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Alpu’da yapılması planlanan termik santral projesine karşı verdikleri hukuk mücadelesinde bir zafer daha kazandıklarını duyurdu.

ESKİŞEHİR

Yaş Sebze Meyve Balıkçılar ve Pazarcılar Odası Başkanı Mehmet Çiçek, Kurtuluş Kapalı Pazar Yeri’nin 2 yıldır yapılmamasından dolayı Büyükşehir Belediye...

ESKİŞEHİR

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Eskişehir’den destek geldi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Covid oldu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen yüksek faturalara tepki göstererek merkezi hükümete öneride bulundu.

ESKİŞEHİR

Bir dizi ziyaret için Eskişehir’e gelen Belarus Ankara Büyükelçisi Mr. Victor Rybak ve beraberindeki heyet, Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Alzheimer Derneği Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

ESKİŞEHİR

Emekli eğitimci ve köşe yazarı İbrahim Gerede, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

ESKİŞEHİR

Uluslararası Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Gülsüm Ormancı ve dernek üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

ESKİŞEHİR

Muhtarların taleplerini değerlendiren Büyükşehir Belediyesi, düzenlediği toplantılarda muhtarlarla bir araya geliyor.

ESKİŞEHİR

Manisa-Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve beraberindeki heyet, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ile bir araya geldiler.