Yardım Haberleri

yardım haberleri ve güncel yardım gelişmeleri, yardım ile ilgili tüm video, yardım fotoğrafları ve yardım haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir’de evinde çıkan yangın sonrası zor durumda olduğunu belirten 4 çocuk annesi Ayşe Kaya’ya birçok yerden yardım geldi.

ESKİŞEHİR

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, seçim çalışmaları için Eskişehir’e gelen bakanlara partinin değil, devletin bakanı olması gerektiğini...

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de apartmanlara girerek yardım toplama bahanesiyle zillere basan, açılmayan kapıları ise zorlayan 2 hırsızlık şüphelisi, güvenlik kameralarına yakalandı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de bulunan Osman Efendi Öğrenci Yurdu personeli ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere 100 adet Ramazan gıda kolisi satın aldı.

ESKİŞEHİR

Türk Hava Kurumu Eskişehir Şubesi faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor

İstiklal Mahallesi Muhtarı Hüseyin Alparslan Ramazan Ayı öncesinde Ramazan Ayı’nda ve yıl boyunca yapılan yardımlar hakkında bilgi verdi.

ESKİŞEHİR

Eskişehirli yardımsever Elif Tezanlar, şehrin ilçe ve köylerinin yanı sıra 8 farklı ilde de ihtiyacı olan çocuklara ayakkabı ve kırtasiye...

ESKİŞEHİR

49 yaşındaki Saffet Yorulmaz, “Şikâyetçiyim, en ağır şekilde yargılanmasını istiyorum. Diğer kadınlar gibi ölmek istemiyorum” diyerek yardım istedi.

ESKİŞEHİR

Sergen Demir’in benzini biten kuryelere yardım ederken çektiği videolar sosyal medyada milyonlarca kez izlenirken, adı da '1 litre benzin' oldu.

Eskişehir’de gönüllülerden oluşan bir yardımlaşma derneği, İdlib’de bulunan çadırkent bölgesine bin torba kömür yardımı yaptı.

ESKİŞEHİR

Elif Tezanlar, 4 ayda topladığı yardımlarla, farklı şehirlerde yaşayan bin 500’den fazla çocuğa kırtasiye, oyuncak, mont ve bot ulaştırdı. 

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de Odunpazarı’na bağlı Gültepe Mahallesi’nde bir kulübenin çatısındaki demirlere sıkışan kediyi kurtaran vatandaş, tüm insanlara örnek oldu.