Umut Haberleri

umut haberleri ve güncel umut gelişmeleri, umut ile ilgili tüm video, umut fotoğrafları ve umut haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİRSPOR

Eskişehirspor ligde kalan son 4 maça hazırlanırken, 3.Lig için çıkan söylentilerle birlikte Es Es için bir umut ışığı daha yanıyor....

ESKİŞEHİR

Sarıcakaya Belediyesi, ilçede sokak hayvanlarını sahipsiz bırakmamak için 100 hayvanın barınabileceği açık ve kapalı alanda barınak inşaatına başladı.

ESKİŞEHİRSPOR

Oynadığı son 6 maçta 2 puan toplayabilen ve ligde kalma umutlarını mucizelere bırakan Eskişehirspor 9 günde 3 zorlu maça çıkacak.

ESKİŞEHİR

Eski otogarın virane yapısının, kentsel dönüşüm projesi kapsamında modern bir mimariye dönüşeceği haberleri, çevre esnafın umudu haline geldi.

İkinci el araç piyasasında durgunluk devam ederken, galericiler, havalar ısındıkça işlerinin düzeleceği konusunda ümitlerini sürdürüyor.

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek ES TV’deki 90+3 programına telefonla bağlanarak ”Şehirden artık umudu kestik” dedi.

Eskişehir'deki kırtasiyeciler, sömestr tatilinin sona ermesiyle birlikte işlerinde yoğunluk yaşanmasını umuyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de topladığı mavi kapaklarla birçok engelli bireye tekerlekli sandalye hediye eden Halit Aydoğan trafik kazası geçirdi.

81 ilin valiliğine gönderilen genelgede, metruk yapıların yıkılması ile ilgili talimat, bu evlerin bulunduğu bölgelerdeki vatandaşları umutlandırdı.

Eskişehir’de kış mevsimine girilmesi ile birlikte Ekim ve kasım ayında hasadı yapılan kestaneler soğuk günlerde vatandaşların içini ısıtmaya başladı.

Eskişehirspor, TFF 2.lig 10.hafta maçında evinde 24 Erzincanspor’u Bartu Göçmen’in attığı golle rakibini 1-0 yendi ve umutlarını sürdürdü.

Ligin ilk 3 haftasında 4 puan toplayan ve oynadığı futbolla umut veren Eskişehirspor sahasında konuk ettiği Pazarspor karşısında ağır bir...