Tepki Haberleri

tepki haberleri ve güncel tepki gelişmeleri, tepki ile ilgili tüm video, tepki fotoğrafları ve tepki haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


Eskişehir’de çöp konteyneri boşken yanına atılan atıklar, oluşturduğu kötü manzara ve koku ile vatandaşın tepkisini topladı.

ESKİŞEHİR

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Eskişehir altyapısının çökmüş durumda olduğunu söyledi.

ESKİŞEHİR

Zafer Partisi İl Başkanı Bayram Bingöl ve Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Selim Doruk, anket şirketlerine tepki gösterdi.

ESKİŞEHİR

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin Eskişehir TOKİ mağdurlarını “mide bulandırmak” ve...

Atatürkçü Düşünce Derneği Eskişehir Şubesi, Şube Binası’nda yaptığı basın toplantısında Eski Milletvekilli Şevki Yılmaz’a ‘Osmanlı ile iftihar ediyorum. Osmanlı’yı süren...

ESKİŞEHİRSPOR

Maçın kaderiyle oynayan yardımcı hakeme ve TFF’ye sosyal medya hesapları üzerinden tepki gösteren Eskişehirsporlular paylaşımlarda bulundu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de bir esnaf, dükkanın camına astığı yazı ile döviz artışından yaşanan suni fiyat artırımlarına tepki gösterdi.

Eskişehir’deki Alevi toplumlarının kurum ve kuruluşların önderliğinde ‘Demokrasi ve Laiklik’ buluşması Ulus Anıtı önünde gerçekleştirildi.

Eskişehir Düğün Salonu İşletmecileri Derneği, düğün yapacak olan çiftlere en özel günlerinde ortada kalmamaları için uyarılarda bulunuldu.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen yüksek faturalara tepki göstererek merkezi hükümete öneride bulundu.

Eskişehir bir sokakta yapılan alt yapı çalışma sonrası haftalardır bozuk bırakılan zemin tepkiler üzerine dün düzeltildi.

Eskişehir’de soğuk havanın etkisiyle buz tutan Porsuk Çayı’nın yüzeyine atılan araç lastikleri dikkat çekti.