Temizlik Haberleri

temizlik haberleri ve güncel temizlik gelişmeleri, temizlik ile ilgili tüm video, temizlik fotoğrafları ve temizlik haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Beylikova Belediye Başkanı Hakan Karabacak, bayram öncesi ilçe merkezi ve tüm köylerinde kapsamlı temizlik ve bakım çalışmaları başlattı.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı ekipler, Kurban Bayramı öncesinde kırsal ve merkez mahallelerde bulunan camilerde temizlik çalışması gerçekleştiriyor.

ESKİŞEHİR

Odunpazarı Belediyesi’nin temizlik emekçilerinden Naime Fendoğlu, vatandaşlara çağrıda bulunarak çevrenin kirletilmemesi konusunda herkesin duyarlı olması gerektiğini söyledi.

ESKİŞEHİR

Zorlu Enerji Kıvılcımlar Hareketi’nin Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’taki gönüllüleri, 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında orman ve mesire...

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi ekipleri, Ramazan ayı ile birlikte mahallelerde bulunan camilerde temizlik çalışması gerçekleştiriyor.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi ekipleri, hafriyat temizleme çalışmalarına Aşağı Söğütönü Mahallesi ile Sakintepe Mahallesi arasındaki bölgede devam etti.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de iki gün etkili olan kar yağışının ardından temizlenmeyen veya hareket etmeyen araçların üstünde oluşan buz tabakası, sürücülere zor anlar...

Alparslan Aypiri, Hava Şehitliği’ndeki kuru çam iğnelerini toplayarak güvercinlerine yuva yapıyor hem de gönüllü olarak şehitliğin temizliğine yardımcı oluyor.

Tepebaşı Belediyesi ekipleri, ilçedeki hafriyat ve atıkların temizlenmesi için gerçekleştirdiği çalışmalara Baksan Sanayi Sitesi’nde devam etti.

SAĞLIK & YAŞAM

Eskişehir’de özellikle kreş ve ilkokullarda ishal ve kusma vakaları arttı, temizlik ve mesafe kurallarına dikkat edilmezse bir salgın yaşanabilir.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi ekipleri bölgedeki atıkların temizlenmesi için çalışırken, son olarak Çamlıca Mahallesi’nde hafriyat temizliği yapıldı.

Ahmet Ataç 18 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde tüm dünyada yapılan, dünyanın en büyük sivil çöp toplama hareketi “Let’s Do it...