Telefon Haberleri

telefon haberleri ve güncel telefon gelişmeleri, telefon ile ilgili tüm video, telefon fotoğrafları ve telefon haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir'de tramvay durağında düşürdüğü telefonunu almak isterken kafasını demirlere çarparak bayılan adam hastaneye kaldırıldı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de telefonculuk yapan Yiğit Aytekin, sosyal medyada piyasa değerinin altında satılan ve genellikle müşterinin bulunduğu ilden başka bir noktada verilen...

ESKİŞEHİR

Üniversite öğrencisi Fem Erinç, internet üzerinden ulaştığı ‘yetkili teknik servise gönderdiği telefonundan 40 gündür haber alamıyor.

ESKİŞEHİRSPOR

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek ES TV’deki 90+3 programına telefonla bağlanarak ”Şehirden artık umudu kestik” dedi.

ESKİŞEHİR

İşyeri ziyaretleri ve telefon görüşmesi neticesinde tüccarın en çok sorun yaşadığı konular artan maliyetler, ikiye katlanan doğalgaz ve elektrik faturaları...

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de, telefonda kendisini polis olarak tanıtarak bir vatandaşın 370 bin lirasını dolandıran şüpheliler hakkında Başsavcılık soruşturma başlattı.

ESKİŞEHİR

Telefon satıcıları, cep telefonlarında IMEI hırsızlığı nedeniyle cihaz kullanıma kapatıldığında, çözüm için başka IMEI atılmasının yanlış olduğunu söyledi.

ESKİŞEHİR

Taşel, ‘‘Vatandaşın telefon almaya hakkı yok; ama geçmeyeceği üçüncü köprünün yapım parası kendisini açlığa mahkûm eden asgari ücretinden kesiliyor’’ dedi.

ESKİŞEHİR

Aktaş, pandemi sürecinde dolandırıcılık, telefonla dolandırıcılık ve internetten alışverişte dolandırıcılık olaylarında artış yaşandığını belirtti

ESKİŞEHİR

En az haftada bir kez de olsa e-devlete girerek hakkınızda açılan dava veya icra takibinin olup olmadığını kontrol edin.

ESKİŞEHİR

Dev sazan balığını yakaladıkları anları cep telefonları ile kaydedip hatıra fotoğrafı çekindikten sonra doğal yaşamına tekrar bıraktılar.