Talep Haberleri

talep haberleri ve güncel talep gelişmeleri, talep ile ilgili tüm video, talep fotoğrafları ve talep haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir'de üretim yapan ve 33 ülkede hizmet veren Esvera Cam ve Alüminyum firmasının ihracat müdürü Fatma Yurtseven, yüksek enerji tasarrufu...

ESKİŞEHİR

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Büyük Park içerisinde düzenleme yapılacak alanları incelerken burada vatandaşlardan gelen öneri ve talepleri dinledi.

ESKİŞEHİR

Tüm Emeklilerin Sendikası Eskişehir Şubesi, taleplerini duyurabilmek için bu kez de yürüyüş gerçekleştirdi.

Eskişehir Valiliği Açık Kapı Birimi, açıldığı 2017 yılından beri yapılan 52 bin 833 başvurunun yüzde 99'unu cevaplandırdı.

ESKİŞEHİR

Sarar çiftinin evlerine girerek çelik kasalarının soyulmasıyla ilgili hakkında 28 yıla kadar hapis cezası istenen sanığın yargılanmasına devam edildi.

Özel günlerin sık tercih edilen hediyesi saatlere Sevgililer Günü öncesi talep artınca esnafta hareketliliği başlattı.

ESKİŞEHİR

Belediye İş Sendikası Şubesi üyeleri yaşanan olağanüstü ekonomik koşullar nedeniyle ek ücret artışı taleplerini dile getirmek için eylem düzenledi.

ESKİŞEHİR

Suat Er, “Ayarı yapan kişinin kestiği faturayı da gördüm. Kendisinin bu 850 TL’nin içinden aldığı para 105 TL. 750 TL’nin...

SODİGEM'nde çocuk istismarı konusunda çalışmalar yapan Dr. Gizem Yıldız, “Saldırganın en kritik taleplerinin gerçekleşmesi sadece 2 gün sürüyor” dedi.

Koray Arslan, “Yılbaşında dairelerimiz dolmak üzere. Yüzde 80 gibi bir doluluk oranımız var. Çok fazla talep oluştu." dedi.

Emekçilerin talep ettiği rakamları alamadığını savunan Eğitim Sen Şb. Bşk. Faik Alkan, emekçiler için acilen zam talebinde bulundu.

Yazın düğün sezonunda ortalama 4 bin TL’ye satılan gelinliklerin fiyatı, kış aylarında talep azlığından dolayı 3 bin TL’ye kadar düşüyor.