Sektör Haberleri

sektör haberleri ve güncel sektör gelişmeleri, sektör ile ilgili tüm video, sektör fotoğrafları ve sektör haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

Kurulduğu günden bu yana bulunduğu sektörlere öncülük eden ve yarım asrı aşkın süredir istikrarlı büyümesiyle Kibar Holding, mobilite alanındaki faaliyetlerine...

ESKİŞEHİR

Eskişehir Bilecik Veteriner Hekimleri Odası, oda binasında basın açıklaması yaptı. Yaptığı basın açıklamasıyla Oda Başkanı Erdinç Yuva, emekli veteriner hekimlerinin...

ESKİŞEHİR

Tarım ve ormancılık sektörüne katkı sağlaması için hazırlanan "Kırsal Kalkınmada Uzman Eller Projesi’nin” başvuru tarihi 15 Mart 2022 tarihine uzatıldı.

ESKİŞEHİR

ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, büyümede en büyük katkının sanayi sektörü ve ihracatçılar olduğunu belirtti.

ESKİŞEHİR

Turizm sektörü, kısıtlamaların kalkmasıyla erken rezervasyonlarda yaşanan yoğunluk sebebiyle bu yıl yeni bir rekorun sinyalini veriyor.

ESKİŞEHİR

ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, tüm sektörleri içine alan sanayi üretim endeksinin ortalamada yüzde 14,4 artış gösterdiğini açıkladı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Mobilya Fuarı, Tüyap ve Eskişehir Mobilya Sanayi Kümelenmesi Derneği iş birliğiyle mobilya sektörünü Eskişehir’de ilk kez bir araya getirecek.

ESKİŞEHİR

Pandeminin başında adeta patlama yaşayan hobi malzemeleri sektörü, ithal ürünlerdeki fiyat artışı ve stokçuluk yapan firmalardan dolayı zor günler yaşıyor.

ESKİŞEHİR

Hava şartlarından dolayı son günlerde zor zamanlar yaşayan şehirlerarası ulaşım sektörü, kar yağışının bitmesi ve buzların erimesiyle tekrar canlandı.

ESKİŞEHİR

Birçok sektörde vatandaşı zor durumda bırakacak düzeyde zam yapılırken, ayakkabıcılar enflasyona adeta meydan okuyor.

ESKİŞEHİR

Anadolu Üniversitesi ile Anemon Turizm ve İnş. Tic. A.Ş. ve Anadolu Üniversitesi ile Bodrum Otelciler Derneği arasında iş birliği protokolü...

ESKİŞEHİR

Tüketici Hakem Heyetlerine yapılan başvuruları değerlendiren TÜKDES Genel Başkanı Süleyman Bakal, “Perakende sektöründen gelen şikâyetler giderek artıyor” dedi.