Müzik Haberleri

müzik haberleri ve güncel müzik gelişmeleri, müzik ile ilgili tüm video, müzik fotoğrafları ve müzik haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


KÜLTÜR & SANAT

Türk alternatif rock müziğin öncü gruplarından maNga, 20. yıl kutlamaları kapsamında çıkacakları turne kapsamında 21 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında Gaziantep,...

KÜLTÜR & SANAT

Aü Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü, Koral Çalgan Salonu’nda “Oda Müziği Konseri” etkinliğini gerçekleştirerek müzikseverlerin beğenisini kazandı.

Tepebaşı Belediyesi THM Kadınlar Korosu, Türküler Geçidi Konseri ile Eskişehirli müzikseverler ile buluştu. Koro, müzikseverlerden tam not aldı.

Birçok insanın hala talep gösterdiği müzik kasetleri, artık üretimi olmadığı için satıcıların elinde koleksiyon değeri taşıyor.

ESKİŞEHİR

İlker Negiş, bağlama fiyatları arasındaki farkların kalitesi ve ömrüne göre değiştiğini belirterek, “Ustanın, yaptığı ürüne biçmiş olduğu değer önemlidir” dedi.

ESKİŞEHİR

On parmağında on marifet bir tiyatro oyuncusu Elif Melda YILMAZ. Onunla sanata, oyunculuğa ve müziğe dair müthiş keyifli bir sohbet...

Porsuk Bulvarı’nda gitar çalarak Türkçe şarkılar seslendiren İranlı sanatçı Argavan Hommasi, vatandaşlar ve çevredeki esnafların takdirini topluyor.

Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi'nde çalışmalar yapan Prof. Dr. Şükrü Torun, müzikli terapinin nasıl ve kimlere yapıldığı hakkında bilgi verdi.

Türk Halk Müziği Deneyimliler Korosu da Mehmet Özel’in şefliğinde Öğretmenler Günü özel konserinde, katılımcılara türkü resitali sundu.

Yayınlanan ilk şarkısı Bir Dokun Bin Aşk İşit ile müzik listelerindeki yerini sağlamlaştıran Gökcan Sanlıman, Eskişehirlilerle buluşacak.

Araç teyplerinden kaldırılan kaset girişleriyle kullanım alanı neredeyse tamamen biten kasetlere ancak meraklıları talep gösteriyor.

KÜLTÜR & SANAT

Çocuklarla genç sanatçıları klasik müzik konserlerinde buluşturan "Şatoda Müzik Konserleri" devam ediyor.