Mama Haberleri

mama haberleri ve güncel mama gelişmeleri, mama ile ilgili tüm video, mama fotoğrafları ve mama haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir’de sokak hayvanları için kaldırıma bırakılan mamayı kendi poşetine dolduran şüpheli şahıs güvenlik kameralarına yansıdı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de olumsuz hava koşulları nedeniyle sokak hayvanları için bırakılan mama ve su kapları, karla dolduktan sonra buz tuttu.

ESKİŞEHİR

Mahalle muhtarlıklarına kayıt yaptıran ihtiyaç sahiplerinin evlerine giden Halk Market yetkilileri, vatandaşlara bebek mamalarını veriyor. 

ESKİŞEHİR

Sokak hayvanları için ağaç diplerine, yol kenarlarına bilinçsizce bırakılan mamalar çevre kirliliğine yol açarken hayvan sağlığını da tehdit ediyor.

Bilgin; kedi-köpek mamasının lüks değil zorunlu temel ihtiyaç maddeleri olduğunu, mamalara yüzde 18 KDV uygulamasını vicdanlı bulmadıklarını söyledi.

Eskişehir'deki hayvan sever Sevil Kızılırmak, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla sokak hayvanlarına mama sağlamak için, dublaj yapmak istediğini söyledi.

ESKİŞEHİR

Hüseyin Alparslan, muhtarlık önüne kurduğu düzenek sayesinde mahallede bulunan sokak hayvanlarının her gün mama yemesini sağlıyor.

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından “Sağlığa Erişim” başlığı altında kabul edilen proje kapsamında uluslararası gönüllü gençler çalışmalarını sürdürdü