Kutlama Haberleri

kutlama haberleri ve güncel kutlama gelişmeleri, kutlama ile ilgili tüm video, kutlama fotoğrafları ve kutlama haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, İkinci İnönü Zaferi'nin 103. yıldönümü dolayısıyla İnönü'de düzenlenen törene katılarak Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.

ESKİŞEHİR

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Kadın Çalışmaları Şube Müdürlüğü tarafından “Güçlü Kadınlar Güçlü...

ESKİŞEHİR

Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ESMMMO) 1-7 Mart Muhasebeciler Haftası nedeniyle Vilayet Meydanı’nda tören gerçekleştirdi.

ESKİŞEHİR

Anadolu Üniversitesi bünyesinde 24 saat yayın yapan bir radyo istasyonu olarak kurulan “Radyo A”, 24’üncü yaşını düzenlenen törenle kutladı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Halis Toprak Huzurevi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için düzenlenen programda kadınlara karanfil verildi.

ESKİŞEHİR

Valilik, Porsuk Bulvarı ve İsmet İnönü 1 Caddesi üzerinde kutlama, anma ve eğlence yapılmasına izin verilmemesi yönünde karar alındığı duyuruldu.

ESKİŞEHİR

Odunpazarı Belediyesi tarafından kadınlar için düzenlenen yılbaşı kutlamaları ikinci gününde de devam etti.

ESKİŞEHİR

Okul öncesi eğitimi alma şansına sahip olmayan 36-72 ay yaş grubu çocukların hizmet aldığı Es Çocuk Evi, Cumhuriyet Bayramı’nı çocuklarla...

ESKİŞEHİR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı düzenleyeceği etkinliklerle coşku ile kutlayacak.

ESKİŞEHİR

Ataç, “Hayvanlara karşı uygulanan şiddet ve kötü muamelenin son bulduğu bir dünya umuduyla, Dünya Hayvan Hakları Koruma Günü'nü kutluyorum” dedi.