Kaldırım Haberleri

kaldırım haberleri ve güncel kaldırım gelişmeleri, kaldırım ile ilgili tüm video, kaldırım fotoğrafları ve kaldırım haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

Tuzla kontrolden çıkan otomobil, inşaat alanına daldı. Araç sürücüsü kazayı burnu bile kanamadan atlatırken, kaldırımda yürüyen kadın ise ölümden kıl...

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de yapılan tüm uyarı ve yasaklara rağmen, trafiğin az olduğu ara sokaklardaki yollara park edilen araç sorununun önüne geçilemiyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de yaşlı adam aldığı alkol nedeniyle sızıp kaldırım üzerinde saatlerce yatarken, insanlar umursamadan yanından geçip gitti.

ESKİŞEHİR

Yasak ve uyarılara, sokaklarda yapılan fiziki tedbirlere rağmen, kaldırımlara park edilen ve vatandaşların geçişine engel olan araçların önüne geçilemiyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de yollarda ve kaldırım kenarlarında bulunan çukurlar, şiddetli yağışın ardından su dolarak adeta gölete döndü.

ESKİŞEHİR

Emekli maaşını almak isteyen vatandaşlar şehrin en yoğun bölgelerinden olan İstiklal Mahallesi’ndeki kaldırımlarda kabalık bir görüntüye sebep oldu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de yasak olmasına, dubalarla engellenmesine rağmen kaldırımları tamamen kaplayan araç parkları vatandaşın tepkisini çekti.

ESKİŞEHİR

Karabayır Bağları mevkiinde bulunan Ziraat Caddesi’nin gidiş geliş tek yön olması ve bulvarda kaldırım bulunmaması bölge halkının hayatını zorlaştırıyor.

ESKİŞEHİR

Gündüz mesai saatleri içerisinde şehir merkezinde bulunan yaya kaldırımına park eden araç vatandaşları hayrete düşürdü.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de, kaldırımlara rastgele park edilen scooterlar, bazı bölgelerde yaya ulaşımını olumsuz etkiliyor.

ESKİŞEHİR

 Eskişehir’de Odunpazarı bölgesinde bulunan bazı sokak yollarının bakımsız olduğunu belirten vatandaşlar, onarım ve kaldırım çalışması yapılmasını istiyorlar.

ESKİŞEHİR

TÜKDES Genel Başkan Yardımcısı Metin Bıyık, “Kaldırımlar ve yayalaştırılmış alanlar motosiklet yolu mu?” diyerek tepki gösterdi.