Hibe Haberleri

hibe haberleri ve güncel hibe gelişmeleri, hibe ile ilgili tüm video, hibe fotoğrafları ve hibe haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Beylikova Belediyesi Toplantı Salonu'nda, Eskişehir TDKK (Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu) uzmanlarınca hibe projeleri hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, 2024 yılı bireysel sulama sistemleri hibe desteği sonuçlarını duyurdu.

Eskişehir’de yaşayan Cüneyt Büyükeren, doğuştan işitme engelli olmasına rağmen hayallerinden vazgeçmeyerek İş ve İşçi Bulma Kurumunun (İŞKUR) engelli hibe desteği...

ESKİŞEHİR

Nadasa bırakılan arazilerde üretimi desteklemek yüzde 75’lik hibe yapılacağı 7 Mart’ta yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararı ile duyuruldu.

ESKİŞEHİR

Tarım ve ormancılık sektörüne katkı sağlaması için hazırlanan "Kırsal Kalkınmada Uzman Eller Projesi’nin” başvuru tarihi 15 Mart 2022 tarihine uzatıldı.

ESKİŞEHİR

İl Tarım ve Orman Müdürü Gümüş, bireysel sulama sistemlerinin kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla verilecek yüzde 50 hibe desteği ile ilgili konuştu.

Eskişehirli çiftçilere, yatırım konularında devlet hibe destekleri anlatılarak, başvuru yapmaları yönünde teşvik çalışmaları sürüyor. 

Tarıma Dayalı Ekonomik ve Altyapı Yatırımlarının Desteklenmesi 2021-2022 Başvuru Dönemi tanıtım toplantısı Sivrihisar’da yapıldı.

“Tohumlar Ekilecek Beylikova Gelişecek Projesi" ile hibe edilen 80 bin kilogram buğday ve arpa tohumu toprakla buluşturuldu.

ESKİŞEHİRSPOR

Eskişehirspor eski Başkanı Osman Taş alacağı olan 2 milyon 200 bin lirayı sildi. Ayrıca Eskişehirspor’un Esstore’a olan 500 bin TL...