Hayat Haberleri

hayat haberleri ve güncel hayat gelişmeleri, hayat ile ilgili tüm video, hayat fotoğrafları ve hayat haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir’de 33 yaşındaki hayvansever Sami Makine, yaşamını onlarca kedi ve köpekle sürdürmekten hayli mutlu olduğunu anlattı.

SAĞLIK & YAŞAM

Dr. Türkan Tünerir, felç rehabilitasyonu hakkında bilgi vererek, “Tedavinin amacı hastaların yaşam kalitesinin artırmak, bağımsız bir hayat sağlamaktır” dedi.

ESKİŞEHİR

ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Nasıl ki hekimlik mesleği bir hayat memat meselesi ise sağlıkta şiddet de hayat memat...

ESKİŞEHİR

Feci kazada hayatını kaybeden tekvando antrenörü Nadir Özsoy, kızı Semanur Özsoy ile sporcu babası Hüseyin Kaplan son yolculuğuna uğurlandı.

Kızlarının tüm ihtiyaçlarıyla kendisi ilgilenen Bilal Tunç, düzenli bir işte çalışamadığı için zorlu bir hayat yaşıyor.

 Irak’taki iç savaşta bir bacağını kaybeden Mustafa Sabah, sokak sanatçılığı yaparak evinin geçimine katkı sağlıyor.

Günümüzde yeni geliştirilen tedavi yöntemleri, erken teşhis ve tarama ile birçok kanser türünün önüne geçilebiliyor.

Asırlık saatleri yeniden çalışır duruma getiren Necmi Gövez, “Düzenli bakımı yapılan antika saatler 250-300 yıl yaşayabiliyor” dedi.

‘Bi Hareketine Bakar Hayat’ kampanyası kapsamında, Vali Erol Ayyıldız’ın katılımıyla Eskişehir'de de emniyet kemeri denetimi yapıldı.

ESKİŞEHİR

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İhsan Oruk, Meme Kanseri Farkındalık ayı nedeniyle bilgilendirmede bulundu.

İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Uğur Bilge “Lenfoma Farkındalık Günü” nedeniyle yapmış olduğu açıklamasında Lenfoma Hastalığı hakkında bilgiler verdi.