Hava durumu Haberleri

hava durumu haberleri ve güncel hava durumu gelişmeleri, hava durumu ile ilgili tüm video, hava durumu fotoğrafları ve hava durumu haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, bugün bölge için ‘Sarı’ kodlu gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yaptı.

ESKİŞEHİR

Meteoroloji, Eskişehir ve Kütahya çevrelerinde kuvvetli rüzgar ve fırtınanın beklendiği duyurarak meydana gelebilecek olumsuz durumlara karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli...

ESKİŞEHİR

Eskişehir’in de içinde bulunduğu bölge genelinde sağanak yağış bekleniyor.

ESKİŞEHİR

Yapılan meteorolojik değerlendirmelere göre, Eskişehir'de hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği belirtildi.

ESKİŞEHİR

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü hava raporuna göre, Eskişehir genelinin az bulutlu ve açık geçeceği, toz taşımı görüleceği tahmin ediliyor.

ESKİŞEHİR

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü hava raporuna göre, Eskişehir genelinin az bulutlu ve açık geçeceği, toz taşımı ile birlikte gece ve...

ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR

Eskişehir'in de içinde bulunduğu bölge genelinde havanın çok bulutlu olması beklenirken, aralıklı yağmurun etkili olacağı tahmin ediliyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir'in de içinde bulunduğu bölgede havanın aralıklı hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilirken, sıcaklığın 1 ila 3 derece azalması bekleniyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir'de havanın bulutlu olması tahmin edilirken, en düşük hava sıcaklığının Mihalıççık'ta eksi 5 derece olması bekleniyor.

ESKİŞEHİR

Hava durumu ve yollardaki olumsuz şartlar sebze taşınmasını olumsuz etkileyince Eskişehir’de yeşillik fiyatları kısa sürede neredeyse iki katına çıktı.

SAĞLIK & YAŞAM

Prof. Dr. Timuçin Kaşifoğlu, romatizmal hastalıkların başlaması ya da seyrinin kötüleşmesinde hava durumunun çok etkili olmadığını belirtti.