Hatipoğlu Haberleri

hatipoğlu haberleri ve güncel hatipoğlu gelişmeleri, hatipoğlu ile ilgili tüm video, hatipoğlu fotoğrafları ve hatipoğlu haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz...

ESKİŞEHİR

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, uzun zamandır vatandaşların gündeminde olan TOKİ ödemelerine, Çevre Şehircilik ve İklim...

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk oldu.

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Eskişehir Minibüsçüler Esnaf Odası’nı ziyaret etti.

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Eskişehir Hava İkmal çalışanları ile bir araya geldi.

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, bu akşam CNN Türk ekranlarında olacak.

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu’nun Eskişehir’deki tabandan büyük bir destek aldığını söyledi.

İYİ Parti 1. Sıra milletvekili adayı Nebi Hatipoğlu, Eskişehir Rumeli İşadamları Derneği’ni ziyaretinde sıcak bir ilgiyle karşılandı.

İYİ Parti 1. Sıra milletvekili adayı Nebi Hatipoğlu seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

ESKİŞEHİR

İYİ Parti’de milletvekili adayları belirlendi. Parti yöneticileri milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti.

ESKİŞEHİR

İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Nebi Hatipoğlu, Emek Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’nde iftar programı gerçekleştirdi.

ESKİŞEHİR

İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Nebi Hatipoğlu, Emek Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’nde iftar programı gerçekleştirdi.