Espark Haberleri

espark haberleri ve güncel espark gelişmeleri, espark ile ilgili tüm video, espark fotoğrafları ve espark haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir'de Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde oy kullanan vatandaşlar sandıkların kapanmasının ardından Espark AVM'de yoğunluk oluşturdu.

ESKİŞEHİR

Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) piyano ve gitar kursiyerleri, düzenledikleri konser ile Eskişehirlilere muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’in buluşma noktası Espark Alışveriş Merkezi, TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Aslan’ı, keyifli bir tiyatro gösterisiyle çocuklarla buluşturuyor

ESKİŞEHİR

Espark Alışveriş Merkezi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde gerçekleştirdiği sürpriz flash mob gösterisiyle ziyaretçilerini şaşırttı.

ESKİŞEHİR

Espark Alışveriş Merkezi, yapılan denetimleri başarıyla geçerek uluslararası geçerliliğe sahip Safe Certification belgesi almaya hak kazandı.

ESKİŞEHİR

İstanbul Oyuncak Müzesi sergisi, Sunay Akın’ın katılımıyla birlikte Eskpark Alışveriş Merkezi (AVM)’de açıldı.

ESKİŞEHİR

Espark Alışveriş Merkezi, 12-21 Kasım günleri arasında, yılın ilk ara tatilinde İstanbul Oyuncak Müzesi’ni ziyaretçileriyle buluşturuyor.

ESKİŞEHİRSPOR

Eskişehir Atatürk Yeni Stadyumu’nda pazar günü saat 19:00’da başlayacak Pazarspor maçı ile taraftarıyla buluşacağı mücadelenin biletleri satışa çıktı.