Engel Haberleri

engel haberleri ve güncel engel gelişmeleri, engel ile ilgili tüm video, engel fotoğrafları ve engel haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Yasak ve uyarılara, sokaklarda yapılan fiziki tedbirlere rağmen, kaldırımlara park edilen ve vatandaşların geçişine engel olan araçların önüne geçilemiyor.

Uyuşturucu satıcılarının yakalanmasına yönelik yapılan çalışmada,bir araç içerisinden bin 63 adet sentetik ecza hap ve 66,66 gram esrar ele geçirildi.

Eskişehir genelinde etkisini gösteren yoğun kar yağışı nedeniyle Mihalıççık ve İnönü ilçesinde eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verildi.

Op. Dr. İhsan Oruk, “Pandemi korkusuyla hastaneye gidilmemeye başladı. Artık erken teşhisten bahsetmiyoruz, ilerlemiş kanser vakaları görüyoruz” dedi.

ESKİŞEHİR

 Ülke genelinde etkisini yoğun şekilde gösteren kar yağışı, sömestre tatiline çıkma niyetinde olan birçok kişiye engel oldu.

Edinilen bilgilere göre, Eskişehir’de dağdan koparak yola düşen büyük kaya parçası, trafiğin aksamasına neden oldu.

Eskişehir’de HSM Tip 1 kas ve sinir hastalığı nedeniyle yüzde 65 bedensel engelli olan sınıf öğretmeni Enes Acartürk, 13 yıldır...

ESKİŞEHİR

29 yaşındaki Burak Sakçı, hayatı boyunca onlarca kez kemikleri kırılmasına rağmen yaşam mücadelesini bırakmayıp çalışarak kendi ayakları üzerinde duruyor.

ESKİŞEHİR

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Yapılan algılarla Türkiye’yi sarmak ve Akdeniz’deki çıkış yollarımızı engellemek istiyorlar” dedi.