Emekli Haberleri

emekli haberleri ve güncel emekli gelişmeleri, emekli ile ilgili tüm video, emekli fotoğrafları ve emekli haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Emekli olduktan sonra evde oturmak istemediği için damacana su dağıtmaya başlayan Behçet Sönmez, 65 yaşında olmasına karşı hareketli bir iş...

ESKİŞEHİR

Doğa tutkunlarının vazgeçilmezi karavanlar, artık sadece emeklilerin değil gençlerin de gözdesi haline geldi.

ESKİŞEHİR

7 yıldır Eskişehir’de yaşayan Emekli Sınıfı Öğretmeni 67 yaşındaki Sedat Aydoğdu, 31 yıldır babasını arıyor.

KÜLTÜR & SANAT

Eskişehir’de çocukluğundan beri havacılığa ilgi duyan Gültekin Kuralay, emekli olduktan sonra sevgisini yaptığı uçak maketlerle yansıttı.

ESKİŞEHİR

Ssker emeklisi Hakkı Coşkun, çocukluk çağlarından beri hobi olarak yaptığı kara kalem resim yapmayı emekli olduktan sonra mesleğe çevirdi.

ESKİŞEHİR

Adalet Sarayı’nda açtığı kişisel resim sergisiyle bilinen 4. Asliye Ceza Mahkemesi hâkimi Salih Kıral 40 yılı aşkın hizmet süresinin ardından...

ESKİŞEHİR

Eskişehir'de Asliye Ceza Mahkemesi hâkimi olan Salih Berktaş Kevserkul, emekliliği öncesinde hazırladığı kişisel resim sergisini Adalet Sarayı'nda açtı.

ESKİŞEHİR

Gençlik dönemlerindeki imkânsızlıklardan dolayı toplayamadığı antika ürünlere merakı hiç azalmayan Yaşıt, emekliliği fırsata çevirdi.

ESKİŞEHİR

SGK ve Bağkur kapsamında resmi tatil günlerine ve hafta sonlarına denk gelen emekli maaş ödemeleri artık gününde yapılacak.

ESKİŞEHİR

Türkiye Kamu Sen İl Temsilciliği ekonominin memur ve memur emeklilerini sıkıntıya soktuğu gerekçesiyle basın açıklaması gerçekleştirdi.

ESKİŞEHİR

Emekliler, “Artık geçinemiyoruz! Markete her gidişte fiyatlar artmış oluyor. Dayanacak gücümüz kalmadı” dedi.

KÜLTÜR & SANAT

Eskişehir’de cam sanatı ile uğraşan emekli kimya mühendisi İrfan Bayındır, atık cam şişeleri bin derecelik ateşte eritip şekillendirerek duvar saati...