Elektrik Haberleri

elektrik haberleri ve güncel elektrik gelişmeleri, elektrik ile ilgili tüm video, elektrik fotoğrafları ve elektrik haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ (OEDAŞ), bu çalışmalar esnasında can, mal ve çevre güvenliği için zorunlu olarak planlı kesinti yapıyor.

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, son bir yılda merkezde ve ilçelerdeki 75 mahallede bakım onarım çalışması gerçekleştirdi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu tramvay yolundaki elektrik direğine çarpan otomobildeki 2 kişi yaralandı.

Bahar Bilen, ‘‘Bizler de üzülüyoruz ama fiyat artışı yapmak zorundayız. Önlem alınıp elektrik, doğalgaz ve akaryakıt fiyatlarının önüne geçilmeli’’ dedi.

ESKİŞEHİR

Metin Çekiç, “Üretimin ve ihracatın artış gösterdiği bir dönemde sanayide yaşanan elektrik kesintileri sanayicilerimizi olumsuz etkilemeye başlamıştır” dedi.

ESKİŞEHİR

Sarıcakaya karayolu üzerinde buzlanma nedeniyle sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybettiği ticari araç kontrolden çıkarak yüksek gerilim direğine çarptı.

Çöpten Elektrik Üretimi ve Katı Atık Geri Dönüşüm Tesisi’nde meydana geldiği iddia edilen metan gazı patlamasında 1’i ağır 3 işçi...