Ekmek Haberleri

ekmek haberleri ve güncel ekmek gelişmeleri, ekmek ile ilgili tüm video, ekmek fotoğrafları ve ekmek haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

Ramazan Ayı boyunca Tarsus'ta ekmeği 1 TL fiyatla vatandaşa ulaştırdıklarını belirten Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, “Belediye ekmek fırınlarımızda ürettiğimiz...

TÜRKİYE

Denizli’de iftar için ekmek aldıktan sonra evine gitmek için yolun karşısına geçmek isteyen şahıs, bir otomobilin çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de tüm zamlara rağmen uzun yıllardır ilginç bir kampanya sürdüren fırıncı esnafı, kendi poşetini getirene ekmeği indirimli satarak vatandaşları hem...

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de son birkaç aydır bozuk para bulmak konusunda sıkıntı yaşayan fırıncılar, dilencilerden para istemeye başladıklarını söyledi.

ESKİŞEHİR

Evde yapmaya başladığı ekmeklerden sonra fırıncılığa yönelen Kadriye Canbaz, şimdilerde hamurunu getiren vatandaşlara yaptığı ekmeklerle dikkat çekiyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’in Odunpazarı ilçesi İstiklal Mahallesi Muhtarı Hüseyin Alparslan, haftanın her günü ihtiyaç sahiplerine ekmek dağıtıp, dertlerini dinliyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de bir esnaf lokantası, artan ekmeklerini israfa yol açmamak adına köfte ve diğer yemeklerde kullanarak herkese örnek oluyor.

ESKİŞEHİR

Bakan Murat Kurum, Sıfır Atık için katkı sağlayan Akbulut’a motosiklet hediye ederek talihsiz kadının yüzünü güldürdü.

ESKİŞEHİR

Keskin soğuklarda, sürekli su ve buz ile çalışan balıkçı esnaf, hava şartlarının yanı sıra müşterilerin sabırsızlığının da kendilerini zorladığını belirtti.

ESKİŞEHİR

Büyükşehir Belediyesi iştiraki Halk Ekmek, ekmek fiyatına zam yaptı.

ESKİŞEHİR

Aralık ayı başında ekmeğin gramajı 30 gram azaltılarak 200 grama düşürülmüş, fiyatı ise 2 TL olarak sabit tutulmuştu.

ESKİŞEHİR

Sağanak yağmur nedeniyle herkes sığınacak yer ararken, sırtında arabasıyla sokakları adım adım dolaşan geri dönüşümcüler ekmek mücadelesi veriyor.