Döviz Haberleri

döviz haberleri ve güncel döviz gelişmeleri, döviz ile ilgili tüm video, döviz fotoğrafları ve döviz haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

Dolar 32,5280 liradan, euro ise 34,5020 liradan güne başladı.

TÜRKİYE

Faiz oranın sabit tutulması ile 31 Mart seçimleri sonrası ekonomik beklentiler merak konusu oldu. Ekonomist Doç. Dr. Atilla Çifter, yaptığı...

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de bir esnaf, dükkanın camına astığı yazı ile döviz artışından yaşanan suni fiyat artırımlarına tepki gösterdi.

ESKİŞEHİR

Döviz kurundaki dalgalanmalarla birlikte yüzde 40 civarı artan konut fiyatları, yaşanan düşüşe rağmen hala cep yakmaya devam ediyor.

Döviz kurlarındaki yaşanan gerilemeyle birlikte sıfır otomobil fiyatlarında yaşanan düşüş, ikinci el satışlarını adeta durma noktasına getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki akşam saatlerinde ekonomiyle ilgili açıklamalarının ardından döviz fiyatlarında sert bir düşüş meydana geldi.

Döviz kurunda yaşanan hareketlilik serbest piyasada fındık fiyatlarına rekor üstüne rekor kırdırıyor. Kalite fındığın fiyatı serbest piyasada 34 TL’ye yükseldi.

Kazım Kurt, iş insanı Nebi Hatipoğlu’nu ziyaret etti. ihracat rekortmeni olan Hatipoğlu’nu tebrik eden Başkan Kurt, Hatipoğlu’na başarılarının devamını diledi.

Son günlerde döviz fiyatlarındaki artış ve akaryakıta gelen zamlar Pazar tezgahlarını nasıl yansıdı, Bir pazar arabası ne kadara doluyor?

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, dövizde yaşanan şok artışlar hakkında değerlendirmede bulundu.

ESKİŞEHİR

Son günlerde döviz kurlarının artmasıyla birlikte altın fiyatlarında yaşanan yükseliş kuyumcu esnafında alım ve satımlarda hareketlilik oluşturdu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir'de bir vatandaş, yolda yürürken bulduğu ve içerisinde 4 bin 235 avro bulunan çantayı polis ekiplerine teslim etti.