Deniz Haberleri

deniz haberleri ve güncel deniz gelişmeleri, deniz ile ilgili tüm video, deniz fotoğrafları ve deniz haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

Giresun’un Keşap ilçesinde meydana gelen trafik kazasında denize uçan aracın sürücüsü hayatını kaybetti.

TÜRKİYE

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde kıyıdaki 3 kule vinci çarparak deviren konteyner yüklü gemiden denize düşen malzemeler, deniz süpürgeleriyle toplanıyor.

TÜRKİYE

Küresel iklim değişikliğinin bir sonucu olarak Süveyş kanalından ve gemilerin balans suları gelen ve Akdeniz bölgesinde son yıllarda sıkça görülen...

TÜRKİYE

Şile Limanı'nda denize düşen otomobil vinç yardımıyla çıkartıldı. Araç içerisindeki 2 kişi ise tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldı.

TÜRKİYE

Türkiye'nin turizm merkezlerinden Mersin'de sahil kenarlarını dolduran zehirli denizanaları belediye ekipleri tarafından toplanmaya başlandı. Denizanalarının zehirli olduğuna dikkat çeken Prof....

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de balıkçılık yapan Muharrem Şahin, denizlerdeki fırtınadan dolayı balık fiyatlarında artış olduğunu söyledi.

ESKİŞEHİR

Mevsim gereği Karadeniz’den az çıkmaya başlayan ve Eskişehir'deki tezgahlarda kilosu 150 liraya yükselen sarıkanat balığı yüksek fiyatı cep yakıyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehirli balıkçılar, iki gün boyunca ağ atmayan İstanbullu balıkçıların yeniden suya açılmaları ile, balık fiyatlarının normale döndüğünü belirttiler.

KÜLTÜR & SANAT

Binlerce deniz temalı objeye ev sahipliği yapan Mustafa Taviloğlu imzalı Rastgele Sergisi, Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

ESKİŞEHİR

Denizden çıkan miktarının artmasıyla çinekopun geçtiğimiz günlerde 60 lira olan kilogram fiyatı 40 liraya kadar düştü.

ESKİŞEHİR

Balıkçılar, hava şartlarından dolayı denizlerdeki balık miktarının bollaştığını ve fiyatların da yarıya düştüğünü belirtti.