Bölge Haberleri

bölge haberleri ve güncel bölge gelişmeleri, bölge ile ilgili tüm video, bölge fotoğrafları ve bölge haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi ekipleri, hafriyat temizleme çalışmalarına Aşağı Söğütönü Mahallesi ile Sakintepe Mahallesi arasındaki bölgede devam etti.

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, Eskişehir’in de bulunduğu bölgede hava sıcaklıklarının 3 ila 5 derece artacağını belirtti.

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, Eskişehir'in de yer aldığı bölge için fırtına, kar kayması ve çığ uyarısında bulundu.

ESKİŞEHİR

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, Eskişehir’de öğle saatlerinden itibaren başlaması beklenen yağışlar hakkında uyarıda bulundu.

ESKİŞEHİR

Kar yağışı nedeniyle adeta beyaz gelinliğini giyen tarihi Odunpazarı Bölgesi havadan görüntülendi. Tarihi bölgeyi örten beyaz örtü görsel şölen oluşturdu.

ESKİŞEHİR

Meteorolojinin tahminlerine göre, Eskişehir’in de yer aldığı bölgenin soğuk ve yağışlı havanın etkisine girmesi bekleniyor.

81 ilin valiliğine gönderilen genelgede, metruk yapıların yıkılması ile ilgili talimat, bu evlerin bulunduğu bölgelerdeki vatandaşları umutlandırdı.

 Kış turizminin en hareketli dönemi olan yılbaşı, otellerde doluluk oranını yüzde 100’e çıkarırken, vatandaşlar en çok kar yağan bölgeleri tercih...

9. Bölge Eczacı Odası Başkanı Metin Kamış kesin olamamakla birlikte yüzde 35’e yakın bir zam gelme olasılığın yüksek olduğunu söyledi.

Eskişehir’e gelen Lefke Belediye Başkanı Aziz Kaya ve Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli,  yanlarındaki heyet ile birlikte Odunpazarı'nı gezdi.

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, Eskişehir’in de bulunduğu bölge için kuvvetli ve tam fırtına uyarısı yaptı.

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü, Eskişehir’in de bulunduğu bölgede hava sıcaklıklarının hissedilir derecede düşeceğini, iç kesimlerde don görüleceğini belirtti.