Apartman Haberleri

apartman haberleri ve güncel apartman gelişmeleri, apartman ile ilgili tüm video, apartman fotoğrafları ve apartman haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir’de kapılarının sürekli açık bırakılması nedeniyle ayakkabıları çalınan apartman sakinleri, girişe bir uyarı kağıdı yapıştırarak kapıyı açık bırakanlara tepki gösterdi.

ESKİŞEHİR

 Eskişehir'de apartmanlarının bahçesini, alkol, sigara atıkları ve diğer çöplerden temizlemekten bıkan sakinler, "Bahçeden utanır olduk" yakınmasında bulunuyor.

ESKİŞEHİR

Bir apartmanın birinci katındaki dairede çıkan yangında 1 kişi yaralandı. Komşuların mahsur kalan çifti kurtarmaya çalıştığı anlar böyle görüntülendi.

ESKİŞEHİR

Apartman girişlerindeki parolalı sistemler güvenlik açısından emniyet sağlasa da, yaşlı insanların parolayı unutma ihtimali zorluk çıkarabiliyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü, apartman kapısının açık bırakılmaması ve zil çaldığında kim olduğunun sorulması gerektiği yönünde uyarılarda bulundu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Eskibağlar Mahallesi Genez Sokak üzerinde bulunan bir apartmanın ilginç mimarisi vatandaşların dikkatini çekiyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de bir site içerisinde bulunan blokta meydana gelen yangında apartman çatısı alevlere büründü.

ESKİŞEHİR

Eskişehir'de 1 kişinin öldüğü ve 1 kişinin yaralandığı silahlı kavganın şüphelisi Bayram Ç. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.