Bir apartmanın birinci katındaki dairede çıkan yangında 1 kişi yaralandı. Komşuların mahsur kalan çifti kurtarmaya çalıştığı anlar böyle görüntülendi.

Gözden kaçırmayın

40 yıllık hatır için 77 senedir kahve satıyorlar 40 yıllık hatır için 77 senedir kahve satıyorlar

Eskişehir’de bir apartmanın birinci katındaki dairede çıkan yangında 1 kişi yaralanırken, komşuların içeride mahsur kalan çifti kurtarmaya çalıştığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

evde-çıkan-yangın2evde-çıkan-yangın3

Edinilen bilgiye göre, Merkez Yeni Mahalle 5. Dere Sokak’ta bulunan 3 katlı bir apartmanın birinci katında yangın çıktı. İddiaya göre yangın ocakta yemek unutulması sebebiyle meydana geldi. Evden dumanların yükselmesi üzerine itfaiye ve 112 Acil Servis ekiplerine haber veren komşular, içeride mahsur kalan Münevver ve Bayram U. çiftini kurtarmaya çalıştı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri diğer dairelere sıçramadan yangını söndürdü.
Evde bulunan ve yangın esnasında hafif yaralanan Münevver U. 112 Acil Servis ekiplerince Eskişehir Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Bayram U.’nun ise durumunun iyi olduğu öğrenildi. Evde ise maddi hasar meydana geldi.