Alpu Haberleri

alpu haberleri ve güncel alpu gelişmeleri, alpu ile ilgili tüm video, alpu fotoğrafları ve alpu haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir'de birkaç gündür düşüşe geçen hava sıcaklıklarının bazı ilçelerde sıfır dereceye kadar inmesi bekleniyor.

ESKİŞEHİR

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce, CHP Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller, CHP Alpu...

ESKİŞEHİR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel iftar daveti Alpu ilçesinde büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

ESKİŞEHİR

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir’in Alpu ilçesinde belediye başkan adayı ve parti üyeleriyle esnafı ziyaret etti, kahvelerde belediye başkan...

ESKİŞEHİR

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Cumhur İttifakı paydaşları ile birlikte Alpu ilçesini ziyaret etti.

ESKİŞEHİR

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Alpu’da yapılması planlanan termik santral projesine karşı verdikleri hukuk mücadelesinde bir zafer daha kazandıklarını duyurdu.

ESKİŞEHİR

Alpu İlçesine bağlı Sevinç Mahallesi’ne kömür madeni işletmesi açılması için ÇED Raporu sürecinin başlatılmasıyla ilgili bir tepki de AHPADİ’den geldi.

ESKİŞEHİR

Alpu’da gerekli koşulları sağlayan işletmeye "Hastalıktan Ari İşletme Belgesi ve Onaylı Süt Çiftliği Sertifikası” belgesi verildi.

ESKİŞEHİR

CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Alpu’nun Bozan Mahallesi ile Beylikova merkezde çiftçi ve besicilerle bir araya geldi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’in Alpu ilçesinde jandarma ekipleri yol kenarında yaralı bulduğu şahin tedavisi için yetkililerine teslim edildi.

ESKİŞEHİR

Ulaştırma Bakanlığı, Eskişehir’in stratejik önemini daha da artıracak Mihalgazi, Sarıcakaya ve Alpu yolunun 2023 yılında bitirileceğini açıkladı.

ESKİŞEHİR

ESKİ Genel Müdürlüğü, Alpu ilçesi Gökçekaya Mahallesi’nde kaptaj çalışmaları ile yeni kaynak suyuna ulaştı.