10 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Merkür gününden merhaba. Bugün, iletişim ve zeka gezegeni mitolojilerde Tanrıların habercisi Merkür gezegeninin etkisi altında, düşüncelerimiz daha net ve keskin olabilir. Günlük işlerimizi daha verimli ve etkili bir şekilde halletmek için harika bir zamandır sevgili dostlar.

Ay, Yeniay fazında ve Başak burcunda hareket ediyor, bu da duygusal olarak daha detaycı ve mükemmeliyetçi olmamıza işlerimizi daha düzgün ve hatasız yapmamıza neden olabilir. Kendimizi daha düzenli ve organize hissedebilir, pratik çözümler bulma konusunda başarılı olabiliriz. Bugün özellikle sağlık ve iş konularında daha dikkatli ve özenli olabiliriz. Ya da boş zamanımız çoksa evde sağlıklı beslenme alışkanlıkları geliştirmek, yeni tarifler denemek ve beslenme düzenimizi gözden geçirmek de bugünün enerjileriyle uyumlu olacaktır.

Günün ikinci yarısında Ay ve Jüpiter arasında bir kare açı gerçekleşiyor. Bu etki, duygusal olarak genişlemek ve büyümek isteğimizi artırabilir, ancak abartılı veya aşırı tepkiler verme eğiliminde olabiliriz. İhtiyaçlarımızı ve isteklerimizi abartmamaya özen göstermeliyiz. Aşırı iyimserlik veya fazla risk alma eğiliminde olabiliriz, bu nedenle dengeli ve dikkatli olmakta fayda var.

Ay-Jüpiter karesi, aynı zamanda fırsatları büyütme ve genişletme arzusu getirebilir, bu yüzden yeni projelere başlamak veya mevcut projeleri büyütmek için motive olabiliriz. Ancak, gerçekçi olmayı ve detayları göz ardı etmemeyi unutmamalıyız.

Bugün, içsel dengeyi koruyarak ve abartılı duygusal tepkilerden kaçınarak daha başarılı ve tatmin edici bir gün geçirebiliriz. Kendimize ve çevremize karşı sabırlı ve anlayışlı olmayı hatırlayalım. Keyifli ve verimli bir gün dilerim.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.