8 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay, Yengeç burcunun evinde ilerliyor. Bu durum, duygularımızın yoğun olabileceği ve ev ile aile meselelerinin ön plana çıkabileceği enerjiler veriyor. Gün boyu iş ve meşguliyetlerimizi daha duyarlı ve anlayışlı bir şekilde ilerletebiliriz. Duygusal dengeyi korumak ve güvenli bir ortam oluşturmak önceliğimiz haline gelebilir.

Günün gezegen hareketinde ise Venüs-Uranüs olumlu bağlantı kuracak. Bu durum, yaşantınızda zor ve sıkıcı rutinlerinizi değiştirme şansı getiriyor. Bu görünümün yoğun romantizm dürtüsü verecek olması, ilişkilerde tazelenme kaygısı uyandırabilir. Kimileri sıra dışı, farklı kültürden olan insanlarla yeni aşklara yelken açabilirler. Kimi çiftlerin yeni heyecan arayışları, aldatma ve aldatılmaları tetikleyebilir. Dans, müzik ve sanatla uğraşanlar için ideal bir zamandır. Yeteneklerinizi gösterme ve popülarite kazanma şansı bulabilirsiniz. Birkaç gün boyunca yapacağınız alışverişler hem keyifli hem de zevkli olacaktır. Güzellik malzemeleri ve moda ürünlerini satın almak için ideal bir zamandır. İhtiyaçlarınız için harekete geçebilirsiniz.

Günün diğer gezegen geçişinde ise Merkür-Jüpiter'in uyumluluğu etkili oluyor. Bu, iyimserlik ve iyi haberler getiren bir enerjidir. Seyahat etmek, bilgi toplamak, eğitim almak, herhangi bir eğitime başlamak, konuşmak, yayın yapmak, yazmak ve reklam kampanyası yapmak için ideal bir geçiştir. Ayrıca, alanında uzman kişilerden yardım isteyebilir, müzakereler yapabilir, çeşitli belgelerin işlenmesi, pasaportlar ve hukuki işlerde rahat ilerlemeler sağlayabilirsiniz, sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.