İKİZLER BURCUNDA YENİAY

6 Haziran 2023 Perşembe günü Saat:15.38 da Ay; İkizler burcunun 16 derecesinde Güneş ile kavuşacak ve Yeniay doğacak.

Yeniaylar, önümüzdeki bir ay için hayatımızı planlamamız gereken özel dönemlerdir.

İkizler burcu hava elementinin değişken nitelikli bir burcudur. Zihin, öğrenme, eğitim, bilgi, iletişim, yazma, konuşma, seyahatler, nakliye, ticaret, reklâm, pazarlama, basın, yayın, öğretmenler, gazeteciler, yakın akrabalar, kardeşler, komşularla ilişkilidir.

Yeniay İkizler burcunun temsil ettiği kavramlarda yenilenme ve canlanma getirebilir.

Yeniay horoskopunda Yengeç burcu yükseliyor. Yeniay, Ay ve Güneş-Venüs ile partil kavuşumda ve Satürn'ün karesinde meydana geliyor.

Yeniay, bilgi alma ve işleme becerilerimizi hızlandırmamız için güçlü bir etki yaratıyor. İletişim ve seyahatlerde artış gözlemlenecek, ancak Satürn'ün katı enerjisi bu süreçlere kısıtlamalar getirebilir. Teslimatların yavaşlaması, uçuşların ertelenmesi ve eğitim kurumlarında zorluklar, engeller yaşanması olası. Enerjimiz hafif ama görevler ağır olacak. Rahatlamak istesek de Yeniay bu anlamda bize pek fırsat tanımayacak. Gökyüzündeki bu dinamikler, bizi sorumluluklarımızla yüzleşmeye ve disiplinli olmaya zorlayacak sevgili dostlar.

İkizler burcu, bedenimizde solunum yolları, akciğerler, bronşlar, omuzlar, kollar, eller, parmaklar ve sinir sistemi ile ilgilidir. Haritalarımızın potansiyellerine göre, bu beden bölgelerinde etkiler görülebilir.

Yeniayın önemli etkilerini İkizler burcu ile birlikte Yay, Başak ve Balık burçları daha fazla hissedebilirler.
Yeniayın burçlara etkisi;

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Sevgili Koçlar, yeniay size haberleşme, seyahat, eğitim ve yasal konularla ilgili yeni fırsatlar sunuyor. Yakın çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirebilir ve geliştirebilirsiniz. Öğrendiklerinizle yeni gerçeklere gözlerinizi açabilir ve bilgi dağarcığınızı genişletebilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, yeniay maddi alanlarda ve finansal konularda yeni gelişmelere işaret ediyor. Hem mesleki hem de aşk hayatınızda anlaşmazlıkların çözümü hızlanabilir. Size fayda sağlayacak önemli değişiklikler yapma şansı bulabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Sevgili İkizler, yeniay performansınız, profesyonelliğiniz ve başarılarınıza katkı sağlayacak fırsatlar getiriyor. Yeni amaçlar yaratmak ve keşfetmek için adımlar atabilirsiniz. İmajınızı yeniden tanımlamanız gerektiğini düşünebilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, yeniay derinlere inmek ve gizli olanlarla yüzleşmek için sizi cesaretlendiriyor. Verimliliğinizi artırmanın yollarını bulabilirsiniz. Bilgi, sezgi ve deneyimlerinizden yararlanarak iş ve kazançlı fikirler elde edebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, yeniay sosyal ilişkilerinizi geliştirme fırsatı sunuyor. Önemli bir ilişkinin gelişmesi veya dengeli ortaklıkların duygusal anlayışına yol açan gelişmeler yaşanabilir. Yaratıcı bir hedefinizi ilerletme şansınız artabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Sevgili Başaklar, yeniay kariyerinizde veya gelecekteki hedeflerinizde değişikliklere işaret ediyor. Ailenizle keyifli bir tatile çıkabilirsiniz. İçgörünüzü artırabilir ve yaşamın güzelliğini sorgulama fırsatı bulabilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Teraziler, yeniay uzun süreli romantizm, seyahat, eğitim, yasal konular ve yayıncılık alanlarında vizyonunuzu genişletme fırsatı sunuyor. Yeni amaçlar yaratmak ve keşfetmek için araştırmalar yapabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Sevgili Akrepler, yeniay para, mal, değerli eşyalar, yetenekler ve ortak sorumluluklar konularında başarılar elde etmenizi sağlayabilir. Gelecekteki hedeflerinizle ilgili yeni ilgi alanları keşfederek motive olabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Sevgili Yaylar, yeniay kişisel ihtiyaçlarınızı ön plana çıkarıyor. Partnerinizle ortak hayaller ve idealler geliştirebilirsiniz. Bu dönemde yapacağınız küçük bir fedakârlık, iş veya finansal alanlarda önemli gelişmeler sağlayabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK (22 Aralık – 19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, yeniay iş, alışkanlıklar, sağlık ve yaşam tarzınıza yenilikler getirebilir. Gelecekte verim alacağınız yeni girişimler başlatabilirsiniz. Diyet veya spor programına başlamak için yeniayın enerjisinden faydalanabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)

Sevgili Kovalar, yeniay koşulsuz sevgiye erişim sağlamanızı mümkün kılıyor. Özel bir şey yapma arzunuz artıyor ve bu arzuyu gerçekleştirme yollarını bulabilirsiniz. Partneriniz veya çocuklarınızla keyifli paylaşımlar yaşayabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balıklar, yeniay sevgi, empati ve derin şefkat duygularınızı artırıyor. Ev hayatınızda sorumluluklar ve büyük değişiklikler gündeme gelebilir. Aile bütçesi planlamaları veya miras konularında mücadele gerektiren işleri yönetmek zorunda kalabilirsiniz.