5 Haziran 2024 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Balzamik fazda ve Boğa burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Neptün ila atmışlık açı ile güne başlıyoruz. Uyandığımızda hatırlarsak gördüğümüz rüyalara dikkat edelim haberci rüya olabilir. İşlerimize koyulduğumuzda ise daha yaratıcı ve verimli ilerlemeler kaydedebiliriz.

Ay, saat 11.09-11.36 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor.Güne değişime ve iletişime yönelik olacağımız enerjiler getiriyor.

İletişim ve zihinsel faaliyetlerimiz artarken, önemli görüşmelerimiz, duyurularımız ve çıkmamız gereken seyahatlerimiz için koşuşturmamız gerekebilir. Sonuç beklediğimiz işlerimizde önemli gelişmeler yaşayabiliriz.

Önümüzdeki iki buçuk gün boyunca kardeşlerimiz, yakın çevremiz veya komşularımızı ilgilendiren meselelere de zaman ve enerji harcayabiliriz.

Günün ikinci yarsı Ay önce Plüton ile uyumlu görünüm oluşturuyor. Hemen ardından Jüpiter ile aynı noktada kavuşuyor.Özellikle mutluluk ve tatminle ilgili planlar yapmak, kişisel inanç sistemimizi ve aile ile ilişkilerimizi geliştirmek için bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Merkür kavuşumu etkili oluyor.Bu geçiş iş, aile veya ev yaşantımızdaki iyileştirmeleri belirgin bir şekilde ön plana çıkartıyor. Ne yapmak istediğimizi daha iyi görselleştirebilir ve sözlü olarak ifade edebiliriz. Genellikle duygusal konularda bağ kurmak, bağlantı kurmak ve şefkatli olmak adına bu geçişten faydalana biliriz sevgili dostlar. Ayrıca, deneyim ve eylem yoluyla öğrendiğimizden, yapıcı bir dürtüyle hareket etmeyi ve bir sezgimizi takip etmeyi düşünebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.