21 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay saat 01.33 de Akrep burcunun evine giriş yapıyor.Yoğun duygu ve tepkiler uyandırmaya meyilli olacağımız enerjiler getiriyor. Sezgimize daha fazla dikkat etmek de faydalı olacak.

Yaklaşık iki gün boyunca, kişisel yaşantımızda değişim ve dönüşüme yol açacak şanslar elde edebiliriz.

Akrep burçları ile Balık, Yengeç, Oğlak ve Başak burçları araştırma isteyen konularda veya bir meselenin aydınlığa kavuşturulması gereken mevzulara odaklanarak umduklarından daha fazlasını elde edebilirler.

Sabah saatlerde Ay-Plüton kreşi ile güne başlıyoruz. Ego çatışmaları hırs ve rekabetli durumları açığa çıkaran bir enerjidir. Bir takım önemsiz konular büyük krizlere yol açabilir. Partner, arkadaş veya dostlarımızla olan ilişkilerimizde hoşnutsuzluk yaşadığımız konular yüzünden onlara yabancılaşacak kadar ileriye gidebileceğimiz tepkiler verebilir yada onlardan bu tür tepkilerle karşılaşabiliriz.

Bu stresli enerjiyi gerginliklerin tırmanmasına izin vermeden, uğraş alanlarımıza yönlendirmeliyiz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür ile stres barındıran karşıtlık içine giriyor.Entelektüel ve duygusal yanlarımızı bütünleştirmekte zorluk çekebileceğimiz bir zaman dilimi. Fikir çatışmaları, iğnelemeler, inatlaşmalar gibi dezavantajlı durumlar söz konusu olabilir. Hazırlığımız olmayan görüşme ve toplantılarımız, onay gerektiren iş ve işlemlerimizi bu günlük ertelemek faydalı olabilir.

Kritik kararlara ve hassas tartışma konularıyla karşılaşırsanız,bira düşünerek biraz sessiz zaman geçirmek, duygularınızı anlamanıza ve rahatlamanıza yardımcı olabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.