17 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Başak burcunda ilerliyor. Sorumluluklarımızı arttıran enerjiler getiriyor. Gündelik yaşantımız, organizasyonlar ve çalışma ortamlarımızla ilgili düzenlemelerle daha fazla meşgul olabiliriz. Uğraşlarımız, üzerinde, çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalama isteğimizde ağır basabilir.

Günün ikinci yarısı Ay-Satürn karşıtlığı etkili oluyor. Gerek çalışma ya da gerek ev yaşantımızda göz ardı ettiğimiz sorumluluklarımıza dikkatimizi vermemiz gerekebilir. Planlarımızda hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Otorite figürleriyle uyuşmazlık, gerginlik veya çatışmalar yaşamamız mümkün olabilir. Karşılaşacağımız zorlukların üstesinden gelmek adına sabırlı hareket etmeliyiz.

Akşam ilerleyen saatlerinde Ay- Venüs ve Uranüs ile uyumlu bağlantı kurarak günü kapatıyor.Keyifli ortamları besleyecek bir enerjidir. Sevdiklerimizle sevgi dolu bir gece geçirebilir, gelecek için planlar yapabiliriz.

Günün gezegen hareketinde Merkür –Plüton karesi etkinleşiyor. Birkaç gün motivasyon düşüklüğü ve huzursuz bir zihin yükleyecek. Saplantılı konular veya konuşmalar, fikir değişiklikleri, İlgilendiğiniz olay konular ve kişiler size sıkıcı ve zor gelecektir. İş ve özel ilişkilerde güven ihanetleri ve bilgilerin kötüye kullanımına yol açabilecek olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki bazı rakipleriniz hata ve yanlışlıklarınızı bulmak açık yakalamak ve bir şekilde sizi tuzağa düşürme eğiliminde olabilirler. Gerekenden daha fazla enerji harcamamak adına planlı hareket etmelisiniz.

Ayrıca, hükümet yetkilileri, muhalefet arasında güç mücadeleleri, hukuksal alanlarda görevli, savcı, hâkim ve avukatları ilgilendiren olay ve kavramlar açığa çıkabilir. Ulaşımda, kalabalık yerlerde yada mekanlarda kriz yaratabilecek sözlü tacizler ve tartışmalardan uzak durmanız da faydalıdır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.