9 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Yeniay fazında ilerleyen Ay saat 02.21 de İkizler burcunun evine giriş yapıyor.Hareketli, meraklı ve değişken enerjiler getiriyor. İletişim ve zihinsel faaliyetlerimiz artarken, önemli görüşmelerimiz, duyurularımız ve çıkmamız gereken seyahatlerimiz için koşuşturmamız gerekebilir.

Önümüzdeki iki buçuk gün boyunca kardeşlerimiz, yakın çevremiz veya komşularımızı ilgilendiren meselelere de zaman ve enerji harcayabiliriz.

Çalışma üzerinde olduğumuz konularda araştırmalar yapabilir, bilgi sahibi olmak istediğimiz bir kitap veya dergi satın alabiliriz. Ya da araştırmalarımızı kütüphaneye giderek orada da sürdürebiliriz. Açık havada yürüyüşler, omuz ve kollarımızı esneteceğimiz fiziksel hareketler yaparak boşta kalan zamanlarımızı da değerlendirebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Plüton trinesi etkili oluyor. Motivasyonumuzun yüksek olacağı bu zaman diliminde, işlerimizi, iş toplantılarımızı veya katılmamız gereken organizasyonları çok rahat koşullarda takip edebiliriz. Kariyer yolumuzun temellerini güvence altına almak için de bu süreyi iyi kullanmaya çalışabiliriz. Yeteneklerimiz ve planlarımız ve pratik fikirlerimizi otorite figürleriyle paylaşarak onlardan destek isteyebiliriz.

Ayrıca parasal işlerimizle ilgilenmek, bütçemizle ilgili planlama yapmak için de bu geçişten faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars atmışlığıRekabetçi ve aynı zamanda işbirlikçi enerjiler verecek. Daha önceden, cesaret gösteremediğimiz ya da çekingen davrandığımız konularda harekete geçebilir, planlarımız ve ideallerimiz doğrultusunda girişimlerde bulunabiliriz. Görüşmelerinizde ikna edici ve etkileyiciliğimizi kullanarak, karşı tarafın saygısını kazanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.