7 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Kapanma fazında ilerleyen Ay saat 00.41 de Boğa burcuna giriş yapıyor. Güne daha düşünceli olacağımız, kararlı hareket edeceğimiz ve kendimizi rahat hissedeceğimiz enerjiler veriyor. İki gün boyunca maddi güvenliğimiz için içgüdüsel bir ihtiyaç içinde olabiliriz.

Günün ikinci yarısında Ay-Venüs kavuşumu etkili oluyor. Bu zaman diliminde istek ve arzularımıza göre hareket edebiliriz. İş, özel görüşmelerimiz ve mali işlerimizde çok daha fazla fayda sağlayabileceğimiz koşullar oluşabilir.

 Ayrıca arazi, mülk veya gelecekteki güvenliğimizle ilgili finansal planlarımızı veya anlaşmalarımızı bu zaman dilimine denk getirebiliyorsak, değerlendirmeye çalışmalıyız.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Satürn atmışlığı etkinleşiyor. Birkaç gün boyunca sabır, azim ve güçlü bir iş ahlakı getiriyor. Ciddi bir tutum ve disiplin duygusu ile hedeflerinize yoğunlaşmak için mükemmel bir zamandır. 

Kararlılık, sorumluluk ve farkındalığınızı, kullanarak şimdiye kadar cesaret edemediğiniz gerçekleştirmek istediğiniz hedefleriniz ya da gelecekle ilgili planlarınıza kararlı adım atabilirsiniz.

Kariyer hayatınızda unvan, promosyon, terfi ve daha fazla tanınacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş tecrübelerinizden faydalanmak isteyen genç meslektaşlarınıza tavsiyeler ve desteklerde bulunabilirsiniz. Ya da siz çevrenizdeki otorite figürlerinden destek ve tavsiyeler alabilirsiniz.

İkili İlişkilerde ise ciddi bir sorununuzu çözüme kavuşturmak ya da gecikmiş bazı kararları almak için harekete geçebilirsiniz.

Özellikle çevrenizde kalp ya da sırt problemi olanların sağlık kontrolünden geçmelerine ön ayak olmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.