8 Şubat 2024 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Oğlak burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Neptün-Mars atmışlığına katılıyor. Bu enerjiler, duygulara, arzulara ve eylemlere ilham verebilir. Ve ticari iş birliğinde sezgilerimizi kullanabiliriz. Ancak yanılsamaların ve umutların dünyasına uçmamaya çalışmalıyız. Zira konsantrasyon ve odaklanma eksik olabilir. Ancak bir ilham patlaması ile üretkenliğe mükemmel bir şekilde teşvik edecektir. Yaratıcı alanlar için idealdir, sanat, fotoğraf ve video endüstrisi, tasarım gibi mesleklerde üretkenlik için değerlendirilebilir.

Ay 10.53-17.00 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Kova burcunun evine giriş yapıyor. Ay boşlukta kalacağı süre içinde yeni girişimlerde bulunmak, önemli konuları görüşmek ve anlaşmak için uygun bir zaman değildir. Dolayısıyla bu zamanı düzenleme ve ertelediğimiz işlerimizi bitirmek için değerlendirebiliriz.

Ay saat 17.00 de Kova burcunun evine girişi ile özgün, yaratıcı ve ilerici olan enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca duygusal özgürlüğe olan ihtiyacımızda artış olabilir. Entelektüel duyarlılık, değişim ve sıra dışı deneyimlerle gelişmeye çalışabiliriz. Özellikle idealist, bağımsız ve toplumuna daha fazla duyarlılık gösterebiliriz.  Yine Ay’ın Kova burcundaki geçişinde faydalanacağımız adına enerji çalışmalarıyla şifa bulmak ve akupunktur tedavileri uygulamak için de ideal bir zamandır.

Akşam saatlerinde Ay-Plüton ile kavuşuyor. Derin ve yoğun duygular üretme eğilimde olacağımız bu zaman dilimde kendimizle ilgili konularda nötr kalmakta zorlanabiliriz. Sakin kalmalı iç huzura odaklanmalıyız sevgili dostlar.

Bugün ayrıca Güneş-Uranüs karesi ise sürpriz ve şokların yaşanma ihtimalini artırıyor. Hem de uygunsuz bir şekilde asi bir ruhla, planların aksaması, mevcut koşullarda değişiklikler ve olayların ön görülemeyen dönüş olasılığı da artıyor. Toplumda kaza, yaralanmalar, elektrik çarpmaları, kesintileri söz konusu olabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.