7 Şubat 2024 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Güne çalışmak, üretmek ve başarı isteği ile motive olacağımız enerjiler veriyor. İşlerimizi planlamak, yoluna koymak ve önemli olan konularda üretkenliğimizi gösterme gayretinde olacağız. Zorlandığımız anlarda ekstra disiplin ve sabır gösterebiliriz. Yetkili ya da otorite figürleriyle görüşmeler yapabilir, ortak bir girişimin zeminini oluşturabiliriz.

Geleneklerimiz, statümüz ve sosyal konumumuzu ilgilendiren alanlarda daha aktif ve istikrarlı ilerleme sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Şiron karesi ile duygusal ve fiziksel huzursuzluklar ve yaralanmalara maruz kalabiliriz. Dolayısıyla konu ve olaylar karşısında bakış açımızı değiştirip, farklı çözüm yollarına eğilmek faydalı olacak sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Venüs-Uranüs trinesi etkinleşiyor. Yaşantınızda zor ve sıkıcı rutinlerinizi değiştirme şansı getiriyor. Bu görünümün yoğun romantizm dürtüsü verecek olması ilişkilerde tazelenme kaygısı uyandırabilir. Kimileri sıra dışı farklı kültürden olan insanlarla yeni aşklara yelken açabilirler. Kimi çiftlerin yeni heyecan arayışları aldatma ve aldatılmaları tetikleyebilir.

Dans, müzik ve sanatla uğraşanlar için ideal bir zamandır. Yeteneklerini gösterme ve popülarite olma şansı bulabilirsiniz.

Birkaç gün boyunca yapacağınız alışverişler hem keyifli hem de zevkli olacaktır. Güzellik malzemeleri ve moda ürünlerini satın almak için ideal bir zamandır sevgili dostlar.

Venüs ayrıca Ay Düğümlerine kare açı oluşturuyor.  Bu enerji ise arkadaşlıklara, topluluklara ve mutluluk arzularımıza odaklanmamızda değişiklikler getirebilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.