1 Şubat 2024 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Güne Terazi burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz. Güne sakin, keyifli ve iyimser olacağımız enerjiler veriyor.

Günün ilk yarısı Ay-Merkür karesi etkili oluyor. Motivasyonumuzda düşüş söz konusu olabilir. İletişim ve ulaşımda sorunlar yaşayabiliriz. Farkında olmadan karşımızdaki insanlara zarar verici, incitici sözler söyleyebilir ve haksız yere eleştirel yaklaşımlar sergileyebiliriz.

Dolayısıyla konu ve olaylara daha objektif ve çözüm odaklı yaklaşmalıyız.

Ayrıca, önemli görüşmeler, toplantılar, iş, ticari ve finansal kararlarımızı bu günlük ertelemek faydalı olabilir sevgili dostlar.

Sonrasında Ay saat 12.03 de boşluğa giriyor. Günün son saatlerine kadar boşlukta ilerliyor. Ay’ın boşluk etkisi belirsizlik içeren bu zamandır ve   plansız programsız kafamıza göre hareket etmemeliyiz. Zira önemli işlerimiz, randevularımız ve alınacak kararlarda istediğimiz ve beklediğimiz sonucu alamayız. Bazen kontrolümüz dışında olaylar gelişebilir fikrimizi ve şartlarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz. Zamanımızın ve emeğimizin boşa gitmemesi ve cesaret kırıcı deneyimler yaşamamak için akışta kalıp, her işimizi belirli bir sıraya koyup planlayarak ve bu plana uygun şekilde hareket ederek verimli olamaya çalışmak en güzeli olacak.

Ay’ın boşluk etkisi, başlangıçlar için elverişli olmadığından yarım kalan işlerimizi toparlamak için değerlendirebiliriz. Zamanımız varsa sevdiklerimizle bir araya gelebiliriz ya da dini ve manevi görevlerimizi yerine getireceğimiz çalışmalar da yapabiliriz.

Saat 23.37 de Akrep burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki gün boyunca derin dönüştürücü enerjiler getiriyor. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.